Bezpečnost v rugby

Přehled

Lidé často ragby považují za “fotbal bez podložky”, ale fotbal zahrnuje kolize, zatímco rugby zahrnuje kontakt. Ve skutečnosti je učení hráčů bezpečným kontaktem, je hlavním pojetím sportu, říká Mathew Brown “Rugby for Dummies”.

Řešení

Při řešení problémů je kontaktní místo v rugby nižší než kontaktní místo ve fotbale. Stehenní plocha je cílem v rugby, které drží lopatkové rameno a vyvádí se z rovnice během nářadí. Ragby se také naučí volit si jistý náskok místo velké kolize, kterou fotbalisté často upřednostňují. Ragby hráči musí předvést správnou techniku ​​nakládání z kolen, pak při chůzi, pak joggingu předtím, než jim bude dovoleno postupovat k tomu, aby se vyřídila při běhu, říká Brown. Také zvedání a zabití jiného hráče není povoleno, podle Eastern Pennsylvania Rugby Union.

Bít

Hráč z rugby nesmí zasáhnout hráče z druhého družstva, pokud tento hráč chystá obdržet míč, nese míč nebo je přímo zapojen do pokusu o získání míče. To znamená, že hráči mají mnohem lepší představu o tom, kdy a odkudkoli bude kontakt, než fotbaloví hráči. Hráči fotbalu se mohou kdykoli a z mnoha směrů navzájem udeřit.

Ozubené kolo

Hráči na rugby nemají plné polstrování a přilby, jako ve fotbale, ale hráči potřebují stužkové ragby boty pro správné uchopení a mohou nosit hlavu stráž, holenní a ramenní chrániče, chrániče předloktí a chrániče úst.

Výcvik

Rugby hráči se musí zaměřit na úpravu, aby se zabránilo zranění, podle webové stránky Safe Sport. Většina zranění v rugby se vyskytuje během poslední třetiny zápasu, když dojde k únavě. Hráči se musí soustředit na běžící sílu a sílu, vlak na vlnitých deskách, aby posílili koordinaci, používali jednorázové posilovací pohyby, jako např. O tréninku na sprint a výbušnou sílu a práci na síle a stavu hamstringu. Hráči musí mít mimo sezónu i sezónní podmínky.