Cvičení pilates tailbone

Pilates Coccyx Curls

Pevné svaly kolem ocasní kosti mohou v této oblasti způsobit bolest. Slabé svaly jádra znesnadňují správné vyrovnání páteře. Pilates je ideální forma cvičení, která zabraňuje problémům kolem ocasu, protože některé cviky Pilates masírují páteřní svaly a posilují hluboké svaly, které stlačují břišní obsah a podporují spodní část zad. Příčné adbominové a šikmé břišní svaly jsou hluboké svalstvo pod vrchním žaludečním svalem, což je rectus abdominus.

Těsnění

Coccyx je správný název pro chvost. Pilates coccyx curls kombinuje princip Pilates neutrální polohy páteře a cvičení břišní lopatky a mostu. Tyto cviky posilují abs, glutety a dolní část zad. Pozice ocasní kosti se během cvičení mění během manipulace s touto oblastí během cvičení. Nemůžete dosáhnout neutrální polohy páteře, aniž byste se učil umístit ocasní kosti na správné místo. Začněte ležet lícem nahoru na podlaze s plochými nohama a kolenem ohnutými. Na vašich stranách se uvolní ramena. Zatlačte ocasní kosti a několikrát zakryjte dolní část zad, dokud nenajdete vyváženou, pohodlnou neutrální polohu páteře. Přitiskněte ruku pod dolní část zad. Mělo by se jen hodit. Pak si nabobtnání břicha sání do žaludku stisknout ocasní kost a zpátky ploché. Dále utažte glutety a pomalu přitiskněte hýždě a ocasní kosti z podlahy a pokračujte v páteři, až se na podlahu dotkne jen vaše hlava, ramena, paže a nohy. To je most. Vraťte se do podlahy obrácením pohybu dolů po páteři.

Válcová spinální masáž

Těsnění je klasickým matným cvičením Pilates, které masíruje páteř od chvostu k krku. Ab svaly si cvičení z udržení břišní lžíce na podporu a kolem záda. Chcete-li provést pečeť, posaďte se rovnou na hýždě, abyste cítili, že vaše “kosti sedící” stlačují do podlahy a ne vaše ocasní kost. Posaďte se s ohnutými koleny a nohama na podlahu. Dotáhněte se mezi stehnami a uchopte za stehna, vnější strany kotníků nebo vnější strany nohou za oblouky. Stlačte stehna a odolte rukama. Nasaďte si svůj abs, jak je popsáno výše a kolem páteře, včetně krku. Klepněte na nohy dohromady třikrát jako těsnění tleskalo ploutve a pak se valit na ocasní kosti a zpátky podél páteře, dokud se nedostanete k horní části zad. Vyvažte a třikrát zaklapněte nohy. Vraťte se na sedadlo.

Válcování je jednoduché cvičení Pilates, které uvolňuje napětí podél páteře, včetně ocasu. Budete se pohybovat podél vašeho ocasu a až na páteř, ale nehýbejte se na krk, protože by to mohlo způsobit zranění krku. Chcete-li provést cvičení, ležet na zádech a ohýbat kolena do hrudníku. Omotávejte ruce kolem svých holeně, abyste obepínali nohy. Nakloňte bradu na hruď. Pak přejděte dopředu na vaši chvost a poté záda na zádech, ale ne na krk. Proveďte to pro požadovaný počet opakování. Také se můžete pohybovat po stranách podél dolní části zad, abyste cílovali ocasní kosti. Držte kolena objímáním do hrudníku, když ležíte na zádech a jemně se pohybujte doprava a doleva.