Důvody, proč lidé chodí do tělocvičny nebo pracují doma

Přehled

Většina lidí ví, že cvičení je nezbytnou součástí zdravého životního stylu – pomáhá spalovat kalorie, snižuje riziko obezity a chrání srdce. Existuje mnoho způsobů, jak cvičit a mnoho míst k tomu. Můžete si cvičit a být fit bez vynaložení nákladů na vstup do posilovny, ale cvičení v tělocvičně poskytuje výhody, které nemůžete získat tím, že pracujete doma.

Cvičení přátelé

Jedním z důvodů, proč lidé chodí do tělocvičny namísto práce doma, je vyhnout se vycvičení sami. Gyms poskytují přístup k skupinovým cvičebním kurzům a způsobu práce s ostatními lidmi. Americká vysoká škola sportovní medicíny říká, že cvičení s kámošem, partnerem nebo skupinou je dobrý způsob, jak zůstat motivováni. Dokonce i když se rozhodnete běžet na běžeckém trenažéru namísto tříd, setkání s přítelem v tělocvičně, které bude probíhat vedle sebe, vás bude motivovat, takže vám chybí méně cvičení.

Větší nabídka vybavení

Většina lidí má v domácnosti pouze jednu výbavu tělocvičně. Pokud se rozhodnete pracovat doma, můžete mít přístup k běžeckému pásu a několika volným závažím. Přesto se v tělocvičně poskytuje přístup k běžeckým pásům, eliptickým trenérům, stacionárním kolům, plaveckému bazénu, silovým tréninkovým strojům a řadě dalších typů zařízení. Webová stránka Zdraví orientace uvádí, že vlastnit jeden kus vybavení doma může být drahé. Přesto za malý měsíční poplatek můžete mít přístup k mnoha typům strojů, abyste mohli trénovat zajímavé.

Zanechání rozptýlení

Práce venku doma má stejný problém jako práce z domova: existují neustálé rozptýlení. Máte-li děti, mohou váš trénink přerušit a chtějí hrát. Můžete také být rozptýleni telefonními hovory doma. Když jdete do tělocvičny, můžete vše nechat za sebou a trávit čas se zaměřením na sebe. Dokonce můžete své děti vypustit do dětského klubu v tělocvičně.

Perky

Existuje mnoho příležitostí k členství v tělocvičně – jeden z důvodů, proč lidé chodí do tělocvičny namísto práce doma. Většina tělocvičny má sprchy, sauny a horké jacuzzi. Některé tělocvičny poskytují ručníky, které můžete používat, když se potíte, čímž ušetříte spoustu prádla v průběhu času. Tělocvična vám také poskytuje přístup k osobním trenérům, kteří vám mohou pomoci dosáhnout vašich cílů v oblasti fitness.