Fyzické známky podvádění mužů

Přehled

Dlouho před jakýmkoli tvrdým důkazem, kterou žena často v intuitivním čele často ví, není něco v pořádku se svým vztahem. Mohlo by to být stejně nevýznamné, jako pozorování nového, zasněného výrazu v jeho očích, ale jakkoli subtilní náhoda, jste hluboce znepokojeni možností, že vás podvádí. Kromě intuice si dejte pozor na fyzické znamení, abyste získali jasnost. Pozorování těchto příznaků nemusí nutně znamenat podvádění, ale může signalizovat potřebu vážného rozhovoru s vaším mužem.

Záludný telefon a internetová taktika

Sneaky nebo neobvyklé telefonní manýrismy jsou nevěra červená vlajka. Neustále kontroluje své hlasové zprávy soukromě, nechává telefon vypnutý, když je doma nebo je extrémně paranoidní o tom, že někdo jiný používá jeho telefon, může naznačovat, že někoho nebo někoho skrývá. Sledujte známky, jako je smazaná historie volání nebo textů, změny v místě odesílání telefonního účtu, další nebo nové mobilní telefony a nová telefonní čísla, která se objevují ve svém seznamu kontaktů nebo v identifikačním čísle volajícího, říká True U. Skryté používání internetu je také podezřelým chováním .

Náhlé a celkové provedení

Muži, zpravidla, obvykle nechodí na makeovery. Pokud se náhle znovu stane kompletní s novým účesem a čerstvým šatníkem, možná byste se jen divili, co způsobilo toto chování. Sám, to nemusí být problém. Ale začínají varovná znamení vztahů, jestliže také rozvinul celou řadu nových, vylučujících zájmů, které ho nadměrně udržují mimo domov. Trápení nových manýrismů také zahrnuje sprchování, když každou noc zasáhne dveře a udržuje změny oblečení v autě nebo v kanceláři.

Znepokojující malé detaily

Chytání podvodníka často znamená, že se musíte uchýlit k detektivní práci. Pokuste se zachytit zápach cizího parfému, když se vrátí domů. Podívejte se na nápady make-upu na límci a nevysvětlitelné kondomy nebo mužské doplňkové produkty. Sledujte neobvyklé nákupy nebo předměty, které se objevují ve vašem domě, protože mohou být vlastně dary od druhé ženy. Prohlédněte si schránku a zjistěte, jestli si jídlo nebo koupí nápoje v místech nebo časech, o kterých vám neřekl. Prohlédněte si popelník v autě za cigarety, které nejsou jeho nebo vaše značky.

Chybí v akci

Někdy chybí čas, mizí peníze nebo nevysvětlitelné nepřítomnosti, které rozdávají podvodníka. Buďte aktivní, abyste našli tyto podrobnosti. Zavolejte jeho číslo kanceláře, ne jeho buňku, když vám řekne, že pracuje pozdě. Pokud vždycky spadne na obličej země v poledne a později tvrdí, že je na schůzce, neočekávaně klesne, aby mu přinesl oběd. Pokud peníze chybí ve vašem rozpočtu, mohlo by to být proto, že se chystá jíst a jíst další ženu. Sledování změn peněžních toků a nákupů platebních karet.

Bez důkazu nediskrétnosti by se podvodníci lhostejně lhali. Proto je naléhavé nalézt fyzické důkazy. “Čím víc pečlivě vypadáte, tím více zřetelných znamení, které pravděpodobně najdete,” říká Ruth Houston, autorka “Je vám podvádí? 829 Známky “. Udržujte časopis s podivným chováním a fyzické známky, které považujete za užitečnou část dokumentace. Emoce běží vysoko, když máte podezření, že váš muž podvádí. Nezapomeňte na samotnou paměť.

Dokumentace jako důkaz