Fyzické známky teenager je kuřácký hrnec

Jíst a spát

Marihuana se řadí mezi nejčastěji užívané nelegální drogy u mladistvých. Téměř 20 procent dospívajících ve věku 12 až 17 let alespoň experimentovalo s tímto lékem, jak uvádí správa o zneužívání látek a duševní zdraví. Výzkum zveřejněný Radiologickou společností Severní Ameriky naznačuje, že kuřácká hrnce jako dospívající může trvale měnit mozek. Pro rodiče, znalost příznaků užívání marihuany u dospívajících může pomáhat při intervenci dříve, než se vyvine do vážného problému.

Hygiena

Zvýšení chuti k jídlu nebo váhy může znamenat potíže s kouřením u mladistvých. Marihuana zvyšuje chuť k jídlu a dospívající mohou po tom kouření jíst. Národní institut pro zneužívání drog také uvádí změny ve spánkových návycích jako ukazatel použití. Ospalost po známkách, jako je nadměrné chichotání, krvavé oči a krátkodobé problémy s pamětí, je účinkem marihuany vysokého opotřebení.

Změny stylu

Dospívající užívající drogy často vyvíjejí změny v jejich péči o zvyky. Mohly by se uvolnit v pravidelné hygieně, ale vyzvednout nové návyky. Některé z označení, které lze sledovat, zahrnují krvavé oči a oční kapky, neobvyklé parfémy nebo kolínské použití, zápach na oděvu nebo vlasy, menší péči o péči a používání osvěžovačů dýchání.

Behaviorální

Mnoho dospívajících experimentuje s různými styly a vzhledem. Zatímco to klasifikuje jako běžné chování, některé změny v oděvu a stylu mohou být známkou použití potu. Teenager, který používá marihuanu, může nosit oblečení, šperky a doplňky, které podporují jeho používání, tvrdí NIDA. List rostlin marihuany je běžným symbolem, který je možno sledovat. Rodiče by se měli také starat o změny ve výzdobě místnosti, jako jsou plakáty pro použití drog nebo spalování kadidla a příznaky drogových doplňků, včetně zapalovačů, potrubí a papírů.

Fyzické změny chování se stávají u mnoha dospívajících, protože se přizpůsobují vzájemnému tlaku, hormonálním výkyvům a stresu. Více extrémních změn však může znamenat užívání marihuany. Zřejmé nálady nálad, emocionální výbuchy, náhlé změny v přátelách a vzteklé, paranoidní nebo tajné chování mohou všichni znamenat, že dospívající používá drogy. Některé z fyzických změn v chování přicházejí kvůli způsobu, jak THC funguje na mozku, podle The Bay Team Drug Free Community Coalition. Pot kouření ovlivňuje oblasti mozku, které jsou odpovědné za paměť, emoce, agresi a strach.