Holicí strojky pro zvětšené vlasy

Přehled

Pseudofolliculitis barbae, běžně známá jako vrozené chlupy, postihuje oholené oblasti těla včetně obličeje, krku a podpaží. CNN Health říká, že holicí chloupky v blízkosti povrchu pokožky způsobují, že se vlasy natáčí a narůstají do kůže místo toho, aby opustili folikul. Zánětlivé rány se tvoří jako reakce na vlasy uvíznuté pod kůží. Pokud jste náchylní k narušení chloupků, zvážit holicí strojek, který pomůže předejít těmto bolestivým ohniskám.

Dvoubarevná břitva

Tento typ žacího holicího strojku s největší pravděpodobností sídlí v kanceláři vašeho dědečka. Dvoustěnná nebo bezpečnostní holicí strojka vyžaduje vložení holícího strojku s řeznými hranami po obou stranách. Pro muže s extrémně kudrnatými vlasy mají dvoubřité holicí strojky jedno z nejlepších řešení, aby se zabránilo vniknutí chloupků a souvisejících “břitů , “Podle Corey Greenbergové, přispěvatele NBC” Weekend Today “. Navrhuje také použití štětce na holení, aby se aplikoval holicí krém. Štětiny jemně odlupují pokožku, aby se snížily přírůstky vrozených chloupků. Pokud neustále trpíte vrozenými vlasy, nechte několik dní holení, abyste nechali hrboly vyléčit, a poté přepněte na holicí strojek s dvojitou hranou.

Razník s jednou čepelí

Systémy břitvy s více čepelemi vám mohou poskytnout hladké oholení, ale riskují, že vlasy budou odříznuty pod povrchem kůže. Podle CNN Health můžete snižovat přírůstek vlasů za použití jediného holicího strojku. Holení ve směru růstu vlasů také sníží šanci zvětšit chloupky. Koupit jednobodové holicí strojky ve formě vyměnitelných kazet nebo jednorázových holicích strojků.

Přímá břitva

Další verzí holicího strojku je staromódní holicí strojky. Zatímco technika holicího strojku vyžaduje určitou trpělivost k dokonalosti, naučit se zvládnout rovnou holicí strojku bere do značné míry praxi, přesnost a velmi stabilní ruku. Abyste se vyhnuli zvětralým chlupům a získali nejlepší holení, požádejte odborníka, aby pravidelně ostříl ostří.

Elektrický holicí strojek

Americká osteopatická vysoká škola dermatologie doporučuje elektrické holicí strojky jako snadné holicí roztok pro vrozené vlasy. Elektrické holicí strojky nevyžadují speciální trénink a používají se v mokré a suché verzi pro rychlé oholení. Fóliové holicí strojek obsahuje řadu čepelí, které se rychle pohybují sem a tam pod vrstvou z ocelových sít nebo fólií. Rotační holicí strojky prořezávají chloupky s více čepelovými mechanismy, které se otáčejí a otáčejí. Muži věděli, že holicí strojek holicí strojky nehojí tak blízko jako ruční holicí strojek. Tento nedostatek přichází jako dobrá zpráva pro narušení vlasů, protože nedostatek blízkosti snižuje šanci na růst vlasů dovnitř.