Které pomáhají předcházet smrštění přirozených vlasů

Eco-Styler Gel

Přírodní vlasy, označované také jako afro-texturované vlasy, jsou husté, pevné a navlékané. Bez použití přípravků pro prodloužení přirozených vlasů zůstane ve zkrácené podobě a vypadá mnohem kratší, než je skutečně. Výrobky, které pomáhají předcházet smrštění přirozených vlasů, by měly obsahovat složky s aloe vera gelem, glycerinem nebo jinými změkčujícími a zvlhčujícími složkami.

Aloe Vera Gel

Eco Styler gel je bezbarvý přípravek, který pomáhá předcházet smrštění přirozených vlasů. Obsahuje glycerin, hydratační složku, která změkčuje vlasy a prodlužuje přirozený vzorek obruby. Podle společnosti Ecoco Inc můžete použít Eco Styler gel k ovládání frizu, definování kudrlin a udržení zdravých vlasů. Aplikujte na mokré nebo suché vlasy v sekcích, aby nedošlo ke smršťování a zvlhčení přirozených vlasů.

Kinky Curly Custard

Aloe vera gel obsahuje vodu, minerály, aminokyseliny, vitamín C, E a B-12. Je přínosem pro zabránění smršťování přírodních vlasů, protože je založeno na vodě. Přírodní vlasy jsou často suché kvůli nedostatku produkce oleje ve vlasové kůžičce. Aplikace složek na bázi vody, jako je gel z aloe vera, pomáhá zmírňovat vrstvu kůry a protahovat vlasy, aby se zabránilo smrštění. Podle ovoce Země vytváří aloe vera gel ochrannou bariéru kolem vlasů, která pomáhá udržet vlhkost. Můžete jej aplikovat na mokré přírodní vlasy a vyčistit prsty, aby nedošlo ke smršťování přirozených vlasů.

Kinky Curly Custard je přírodní stylingový gelový přípravek, který zabraňuje smršťování kudrnatých vlasů. Kinky Curly Custard obsahuje zvlhčující přísady jako je agátový nektar, botanická voda a vitamín E. Květenství Curly Custard váží přírodní vlasy, čímž redukuje objem a protahuje kudrlinky pro definovaný vzorek kudrlin.