Lékařská koule ab cvičení

Alwyn Cosgrove, certifikovaný odborník na měření síly a kondicionování pro časopis Men’s Fitness, uvádí, že většina lidí se spoléhá na tradiční cvičení, které zahrnují drtí. Říká, že je to méně než ideální, pokud se pokoušíte vybudovat silnou sadu šesti balíčků abs. Přidáním léčebné koule – malé, vážené míče o průměru zhruba 12 až 14 palců – můžete zvýšit váš ab cvičební režim a dosáhnout zesnulého středu.

Získejte abs oceli hodnou “muže z oceli” sám s cvičením Superman, který přichází doporučuje Christopher Newport University. Ležte na břicho s rukama roztaženými před vámi a nohama přímo za vámi – podobně jako Superman vypadá, když létá. Uchopte míčku do rukou. Zvedněte ruce a nohy o 6 centimetrů od země. Držte jej pět vteřin a poté se snižte zpět na zem. Univerzita navrhuje dělat tři sady 10.

Lékařské centrum Univerzity v Kansasu doporučuje posílit tradiční drtí pomocí léčebné míče. Zajděte do tradiční polohy křupavců – ležte na zádech s nohama na zemi, kolenami se sklánějte a rukama za hlavou – a umístěte lékarskou kouli do kolena kolena. Squeeze nohy proti míč držet to proti stehnu. Zvedněte boky a ramena ze země v tradiční cvičební pozici a pak se sejměte zpět. Udělej tři sady po 10.

Vážené kruhové cvičení je jedním z nejlepších způsobů, jak posílit celý váš kmen, uvádí Culver-Stockton College. Položte si na zádech rovnou a společně nohy. Položte lékarskou kouli mezi dva kotníky a vytlačte nohy dohromady, abyste drželi míč na svém místě. Zvedněte nohy ze země a nakreslete kružnici v oblasti. Spodní část kruhu by se měla dotýkat země a horní část kruhu by měla být 16 palců od země. Vysoká škola doporučila dělat tři sady 12.

Použijte lékarskou kuličku, kterou chcete podle tradičního časopisu “Men’s Fitness” zařadit do nové úrovně. Přejděte do tradiční výchozí polohy: Ploché nohy na podlaze s koleny ohnutými v pravém úhlu. Držte si záda rovnou na zemi s rukama roztaženými nad hlavu, držte lékarskou kouli na zemi. Sedněte si rovnou a zatlačte lékařskou kouli dopředu před hruď, jako byste ji hodili před sebe. Spusťte se zpět na zem a vytvořte tři sady 15.

Přehled

Superman

Lékařské kuličky

Vážený kruh

Lékařské kuličky