Lékařské cvičení pro ženy

Přehled

Lékařské cvičební koule dodávají odrůdu rutinám ženských cvičení. Pokud jste žena, také posilujete stabilizační svaly, zvláště když hodíte a chytit lékarskou kouli. Ženy mohou mít slabé stabilizační svaly, pokud používají váhy strojů příliš často. Používejte postupně těžší kuličky, abyste zvýšili intenzitu cvičení, čímž zvyšujete efekt vytváření kostí a svalů. Cvičíte s partnerem, abyste udělali ještě více cvičení.

Squat skok s lékařem míč Toss

Toto kombinované cvičení je složené cvičení, které pracuje na vašich ramenou, tricepsu, glutech a čtyřkolkách. Proveďte toto cvičení tím, že držíte míčku s objemem 5 lb na úrovni hrudníku s nohama na rameni. Pak se přikrčte dolů a okamžitě vyskočte, když míříte nad hlavu. Poté zachyťte míč, jakmile se vrátíte do squatu, opakujte 10 opakování.

Lunges s lékařskou kuličkou

Výpalky s rotací míče aktivují vaše svaly nohou a vaše břicho, zejména vaše obličeje. Proveďte toto cvičení po síně nebo v otevřené uličce ve své posilovně. Nejprve držte míčku na úrovni pasu. Pak vystupte pravou nohou do výpadu, když se otočíte směrem ke své pravé straně a přesuňte lékarskou kouli do oblouku přes pravé stehno. Dále se postavte a vydechněte levou nohou dopředu a otočte se směrem k levé straně. Kompletní 20 celkových výpůjček na jednu sadu. Udržujte vzpřímený kmen během cvičení tím, že sání do pupku směrem k páteři.

Ležící lékařská míč projde

Lékařská koule prochází aktivací břišních, pánevních a kyčelních flexorů, což pomáhá snížit inkontinenci, což je společný stav u žen. Udělejte to cvičením ležícím na cvičné podložce umístěné na podlaze. Použijte velkou léčebnou kouli, abyste ji mohli bezpečně držet mezi vnitřním okrajem kolen nebo telat. Nejprve roztáhněte ruce nad ramena a nohy nad boky a položte lékovku mezi nohy pohodlně. Poté sražte břišní svaly, když snižujete končetiny směrem k podlaze a téměř vyrovnáte své tělo. Dále nakreslete vaše končetiny dohromady a přeneste míč do rukou. Pokračujte v procházení míče mezi rukama a nohama po dobu 10 průchodů do rukou. Ujistěte se, že spodní část zad zůstává po celou dobu cvičení.

Lékařské koule hodí

Spolupracujte s partnerem, abyste si udělali léčebné míče a zapojili se do vašich pectorals, předních deltoidů a tricepsů, které jsou na ženách častými prostorem. Nejprve se postavte tak, že stojíte pět stop od sebe. Poté držte míč na úrovni hrudníku a hodte jej partnerovi do průsmyku na hrudníku a hrudníku, váš partner hodí míč zpět k vám. Dále, každý z vás musí udělat jeden malý krok zpět a znovu projít míč. Pokračujte v krocích dozadu, dokud jeden z vás už nebude schopen chytit míč. Když začnete cvičení znovu pro zbývající dvě sady, použijte těžší míč a začněte od sebe.