Mužské tak pomalé hřiště softball pravidla

Přehled

Pomalý pitch softball dostává své jméno od skutečnosti, že džbány musí dát 6-noha oblouk na hřištích, zpomalovat rychlost příchozích hřišť. Amatérská asociace softbalů Ameriky je řídícím orgánem pro softball v USA a stanoví pravidla pro většinu rekreačních a všech olympijských ligových sázek. U mužů je pomalý pitch softball, ASA přidala řadu pravidel, které pomáhají spravedlivě a rychleji hrát.

Specifikace koulí

Kuličky používané pro pomalé rozteče o délce 12 palců musí mít obvod 12 palců, mají koeficient restituce 440 nebo méně a kompresi 375,0 nebo méně. Míč může mít bílý nebo optický žlutý kryt. 16-palcová kulička musí mít obvod 16 palců, váží 9 oz., Má koeficient restituce 470 nebo méně a kompresi 375,0 nebo méně. Ples musí mít bílý kryt.

Specifikace pole

Pro pomalé hřiště se hraje s 12-palcovou koulí, základny musí být od sebe vzdálené 65 stop. Stanice džbánku musí být vzdálena 50 stop od domácí desky. Minimální vzdálenost plotu je 300 stop, maximálně 315 stop. U mužských 16-palcových pomalých roztečů jsou základny od sebe vzdáleny 60 stop, gumová džbánka je 38 stop od domácí desky a vzdálenost plotů je minimálně 250 stop bez maxima.

Spuštění základny

Pro muže, seniory, pánve 40-OSP a 45-OSP mužů pomalé hřiště, těstoviny mohou používat zdvořilý běžec, pokud dosáhnou základny. Zdvořilostní běžec nenahrazuje základnu na obranu. Zdvořilostní běžecí hráči musí být na lineupové kartě hry a týmy musí při vstupu do hry hlásit stoupence. Během zápasů Masters a Seniors mohou týmy využívat neomezené zdvořilostní běžecké hry na jednu směnu, přičemž pouze jeden je povolen za jednu směnu v hrách Master 40-OSP a 45-OSP. Krádež základny je nezákonná v divizích Master a Senior. Hráč nesmí začít krást, dokud hřiště nedosáhne přední části domácí talíře, nebo pokud džbán má míč, ale není v blízkosti džbánové hromady. Není nutné spustit základny po překročení – domů běžící v hlavních mužských rozestupech pomalých hřišť.

Over-the-Fence Home běží

Aby se zabránilo ztrátě koulí a zpoždění her, omezuje ASA počet domácích běhů zasažených v plotu během pravidelných mužských a mistrovských pomalých her. Jakmile tým dosáhl svého limitu, všechny míčky zasáhly plot z tohoto bodu na počítat jako ven a běžecí běžci nemusí postupovat. Limity se liší podle typu nebo třídy ligy v těchto dvou divizích.