Negativní účinky pilulky na vaření

Závislost

Dieta pilulky jsou neregulované, takže neexistuje žádný způsob, jak vědět, které z nich fungují a jak jsou bezpečné. Americká Fedd and Drug Administration nepovažuje pilulky na drogy za drogy, takže pokud nebudete mít velké množství stížností na určitou značku nebo typ pilulky, nebude to zasahovat ani vydávat varování. Užívání pilulek na vaření není kouzelným řešením, které má být. Ve skutečnosti, pokud nezměníte způsob, jakým budete jíst a cvičit, dokonce i těch pár liber, které byste mohli ztratit se tabletami na hubnutí, se musí vrátit zpět.

Časté nežádoucí účinky

Podle Federální obchodní komise mnoho reklamních přínosů ve stravě neexistuje. To platí zejména o pilulkách, které dělají pobuřující sliby, jako například “ztrácí 20 lbs za týden” nebo “zhubnout, jíst vše, co chcete”. Pro mnoho lidí se to může stát problémem. Místo toho, abyste se soustředili na to, abyste se dobře najížděli a změnili své stravovací návyky, můžete se stát závislým na slibu větší, ale snadné hubnutí. Podle informací o poruchách stravování na webových stránkách Something Fishy, ​​některé pilulky mohou mít návykové vlastnosti, takže se nakonec budete cítit dobře, když je vezmete a špatně nebo dolů, když se zastavíte a udržujete cyklus.

Vážné nežádoucí účinky

Podle Something Fishy mohou prášky na hubnutí způsobit řadu vedlejších účinků. Většina z nich je nepatrná a, přestože jsou obtížné, nejsou nebezpečné. Časté nežádoucí účinky zahrnují nespavost, neklid, bolesti hlavy, průjem nebo sucho v ústech. Podle pokynů pro podvody mohou pilulky, které slibují, že zablokují sacharidy nebo tuky, mohou způsobit průjmy, křeče a jiné střevní potíže, a to i v případě, že jsou užívány podle pokynů.

Zatímco většina nežádoucích účinků tablet zmizí, když přestanete užívat tablety, není tomu tak vždy. Srdeční arytmie a palpitace, těsnost v hrudi, závratě a zmatek se mohou stát při dlouhodobém užívání tablet na hubnutí. Podle Something Fishy je také možné městnavé srdeční selhání nebo mrtvice, stejně jako křeče a selhání ledvin. Phen / Fen, tabletová dieta, která je nyní zakázána v USA, způsobila u některých uživatelů primární plicní hypertenzi, která může vést k selhání respira a smrti.