Nejtěžší trénink: gymnastka Brandon Wynn

BONUS HOŘÁK

“Není to jen trénovat vaše tělo,” říká Wynn. “Trénujete rutiny také. Je to psychické zdanění. V době, kdy narazíte na druhou rutinu, se pohyby cítí velmi odlišně. ”

Druhé kolo je sbírkou kompenzací, protože Wynn říká, že alespoň jedna část jeho těla se bude cítit “zmařena”. Možná, že jeho nohy jsou zběsile nebo jeho ramena jsou toasty. Bez ohledu na výzvu se musí Wynn přizpůsobit a pokračovat v okruhu.

Po jeho běhu závodní rutinou se Wynn přesune na dvouhodinový intervalový trénink, který se skládá ze tří nebo čtyř stanic – obvykle lanové výstupy (oblíbená volba mezi gymnasty), bungee sprinty, nožní vleky (pohyb tam, kde visí z baru na Zeď a přitiskne mu prsty na hlavu, aby se dotýkala stěny za ním) a koně, kde bude mít 50 kruhů v řadě.

Do konce tréninku strávil. Ale Wynn říká, že to všechno stojí za to, když přijde soutěž a on se točí svým rutinním postupem a dokáže dokonale skočit. Je to úžasný pocit, říká, ten, který neustále honí.

“Říkám tomu,” vzpomínám si na pocit vítězství. “Je to tak motivující, ale je to tak těžké popsat,” říká Wynn. “Když to cítíš, je to jako kombinace úlevy a vzrušení. Jste prostě šťastný, že se práce vyplatila. ”

Ačkoli Wynn je závislý na práci, existuje jedna rutina, kterou prostě nenávidí: vyčerpávající pět minutovou rutinu. Je to jen pět minut, ale pro něj je to nejhorší okruh. “Všechno, co děláme,” říká, “nikdy nezastavíme, pět minut.”

Nejtěžší cvičení je poslední z obvodu: sáňkaje se talíři na krabici. Objekt je těžký a nepříjemný a po čtyřech minutách nepřetržitého cvičení to vše ve Wynnu zabere, aby si sáňal sáňkování. “Rozhoduji se, že to udělám bez ohledu na to, jak moc mám špatný pocit,” říká. “Ale v tom nejmenším se těším na to.”

“Po tom,” říká Wynn, “na chvíli se nemůžete pohybovat.”