Nekropinální cvičení pro bazén

Přehled

Cvičení vody zlepšuje vaši kardiovaskulární kapacitu a zvyšuje vaši sílu. To také zmírňuje deprese a úzkost. Centra pro kontrolu a prevenci nemocí potvrzují, že vodní výkon zlepšuje vaše celkové zdraví a kondici a snižuje riziko chronických onemocnění. Pokud máte rádi vodu, ale nejste silní plavec, nemusíte se vzdát používání bazénu pro cvičení. Místo toho zvolte akce s bazénem, ​​které nevyžadují plavání.

Projděte si cvičení

Vodní turistika poskytuje dobrou alternativu k plavání, zejména pro ty, pro které je pozemské cvičení příliš bolestivé, uvádí Nadace pro artritidu. Vodotěsnost vody poskytuje téměř bezvadnou formu cvičení, která je na kloubech snadná. Strávit 30 až 60 minut chůze nebo jogging na mělkém konci bazénu, cestování z jedné strany bazénu na druhou. Buď se připojte ke své třídě nebo cvičení. Proveďte cvičení ve vodě, která není vyšší než váš pas na hrudník, chůze stejně jako na zemi. Zvyšte obtížnost cvičení joggingem, zvyšujte kolena vyššími nebo přidávejte vodní činky nebo ruční pásy pro větší odolnost.

Míchání to

Svět skupinové cyklistiky se setkal se světem vodní fitness s vodními cykly, které se vjíždějí ven a ven z bazénu pro skupinové cyklistické kurzy ve vodě. Voda využívá cyklistiku dvěma způsoby: jednak vztlak vody snižuje tlak, který se běžně vyskytuje na zádech, boky a kolena na pozemních kolech, za druhé, přirozený odpor vody působí proti pedálům motocyklu, aby se zvýšila intenzita tréninku Lepší výsledky. V bazénech s nulovou hloubkou, jako vstupní bod na pláži, je větší pravděpodobnost, že nabízejí cykloturistiku, protože cykly jsou snadnější procházet do bazénu a ven z něj.

Vodní aerobní doplňky

Vodní aerobik nabízí vyzkoušenou a pravou volbu pro jednotlivce, kteří mají zájem o plavání. Podobně jako pozemní fitness třídy, vodní aerobik třídy přicházejí v různých formách a obtížnosti. Můžete najít třídy v Ai Chi, formou vodních Tai Chi, vodní tanec nebo dokonce aqua step a weight classes. Kromě široké nabídky možností fitness nabízí kurzy vodní aerobiku možnost společně s ostatními členy třídy a budování komunitních dluhopisů.