Non-ropné krémy na suchou pokožku

Matná povrchová úprava DDF Photo-Age Protection SPF 30

Pokud se vaše pokožka cítí suchá, vyučovaná a vypadá vločkaná, trpíte suchou kůží. Několik kozmetických krémů napomáhají obnovení hladiny vlhkosti kůže pro hladší a pohodlnější pokožku. Některé kožní krémy bohužel obsahují ropné a jiné olejové hydratační prostředky. Takové přísady na bázi oleje mohou ucpat vaše póry a vést k problémům, jako je akné. Naštěstí jsou některé z nejlepších kožních krémů také bez oleje.

Neutrogenní bezolejová vlhkost pro citlivou pokožku

Redaktoři časopisu InStyle si vybrali kožní krém Doctor’s Dermatologic Formula jako nejlepší bezolejové opalovací krémy. Dermatologka Lisa Donofrioová, která se hlásí k “InStyle”, říká, že krémové zvlhčovače a antioxidanty mohou pomoci předcházet poškození kůže. Časopis také chválil schopnost krému uschnout na naprosté, nemastné povrchy.

Aveeno pozitivní denní hydratační krém SPF 30

Tester péče o pleť Paula Begounová, autorka knihy “Nechoď do kosmetického pultu bez mě”, podala krém na suchou pleť od Neutrogeně cenu “Paula’s Pick”. To znamená, že zjistila, že má výjimečnou účinnost. Begoun výslovně chválil zahrnutí Neutrogeny “dobrých změkčovadel”, přičemž vylučuje potenciálně dráždivé látky, jako jsou vonné látky.

Biore obnovuje noční sérum zvyšující pokožku

Aveeno je bezolejový pleťový krém získal několik ocenění. Například redaktoři krásy časopisu Cosmopolitan nazvali nejlepší hydratační přípravek v roce 2009 a “Glamour” ji řadí mezi nejvýkonnější hydratační přípravky na ochranu obličeje dostupné v lékárnách. Přísady na bázi sóji upravují pokožku, zatímco zabudované ochranné přípravky proti slunečnímu záření chrání před slunečními poškozujícími paprsky.

Begoun zdůrazňuje večerní zvlhčovač společnosti Biore jako výjimečný, říká, že zvlhčí a změkčí pokožku a nechá ji “neuvěřitelně hedvábný”. Podmínky zvlhčovače s bezolejovými přísadami, jako je zelený čaj, který má antioxidanty, které mohou pomoci při ochraně před poškozením kůže. Místo použití oleje zvlhčuje a vyhlazuje silikony.