Nopalina přísady

Přehled

Nopalina je směs přírodních vláken a esenciálních zdrojů mastných kyselin a ovoce. Výrobci jej uvádějí na trh jako pomoc při trávení, což pomáhá udržovat hladiny cukru zdravé, spaluje tuk, čistí tlusté střevo a podporuje hubnutí. Podle výrobce neobsahuje žádné syntetické složky. Než začnete užívat jakýkoliv přípravek, jako jsou Nopalina, které obsahují bylinné přísady, zeptejte se svého lékaře, aby se ujistil, že nedojde k žádným interferencím s žádnou z vašich současných léčebných postupů.

Kanadské lněné semínko

Primární složkou vlajkové lodi Nopalina, nazývaného Nopalina lněná semena plus, je kanadské lněné semeno. Lékařské centrum Univerzity v Marylandu, UMMC, uvádí, že lněné semeno je bohaté na omega-3 mastné kyseliny ve formě alfa-nukleové kyseliny. Tato esenciální mastná kyselina se jeví jako přínosná pro osoby se srdečním onemocněním, zánětlivým onemocněním střev, artritidou, vysokým cholesterolem a několika druhy rakoviny. Lněné semínko má laxativní účinek a velké množství může způsobit průjem. Mohou také narušit absorpci určitých léků. Lékař by měl být konzultován dříve, než produkt obsahující lněné semínko bude používán ke zmírnění jakéhokoli zdravotního stavu, rady UMMC.

Bran a Psyllium Husky

Nopalina obsahuje jak pšeničné, tak ovsené otruby. Kromě výživových výhod otrub, je také využíván k podpoře pohybů střev a je často označován jako “krmivo” Nebo vlákna. Psyllium, který pochází z bylinky zvaného Plantago ovate, je také používán pro podporu střevních pohybů. Postihový účinek psylia pochází z jeho působení na otoky a tvorbu hmoty, která tlačí fekální hmotu do zažívacího traktu, podle The Medical Center v Marylandu. Přestože jsou přírodní produkty, doplňky na otruby a psyllium používané k léčbě zdravotních stavů by měly být používány pouze pod dohledem kvalifikovaného lékaře, říká internetová stránka výrobce.

Další ingredience

Dalšími přísadami jsou kaktus, senna, jablko, grapefruit, pomeranč a ananas. Kaktus a plody jsou potravinářské látky bohaté na vlákniny a senna list je bylinka, která má laxativní vlastnosti. Zdravotní systém University of Michigan říká, že senna funguje, protože obsahuje chemikálie známé jako glykosidy. Glykosidy stimulují činnost tlustého střeva a zvyšují sekreci tekutiny, změkčují stolici a pomáhají jí projít trávicí cestou. Senna má potenciál vytvořit závislost, aby vyvolala pohyb střev a může také vést k dalším škodlivým účinkům, jako je průjem a dehydratace. Poraďte se svým lékařem dříve, než začnete užívat přípravek obsahující sennu nebo jiné byliny, neboť jeho použití může narušit jakoukoli existující léčbu.