Outdoor fun & hry pro grilování

Přehled

Dejte hostům na vaší grilování možnost se smát, vytvářet vzpomínky a pracovat s kalorií z lahodně grilovaného jídla s zábavnými outdoorovými hrami, které podporují pohybovou aktivitu. Uspořádejte aktivity na téma grilování a západu, které umožňují přátelům a rodinným příslušníkům vyzkoušet si své dovednosti a současně získávat zdravou dávku cvičení.

Kurs překážek kůň

Vezměte si tip z webových stránek Kaboose a nechte hosty soutěžit, abyste měli nejrychlejší čas na překážku v zahradě. Pokračujte v západním tématu grilování a připravte si jako překážky balíky sena nebo hadího plněné zvířat. Požádejte každého hráče, aby závodil kolem kořene koňské koše kolem předmětů a zpět přes cílovou čáru.

Omezovač sousedství

Pokud hostujete sousedskou grilovanou párty, zorganizujte lov sběrače, který vyžaduje, aby hosté chodili z domu do domu hledat objekty. Webová stránka Let’s of the University of Illinois Extension navrhuje navrhnout téma pro lov sběrače a sestavit seznam položek, které musí týmy shromažďovat. Nastavte např. Lovec lovců “scavenger” a poskytněte stopu, která uvádí “červená schránka”. Tým musí najít dům s červenou poštovní schránkou a vzít jednu vidličku sedící uvnitř. Poskytněte další stopu, která zní “blue minivan”. Týmy by měly najít van a shromáždit lžíci z koše vedle něj. Pokračujte ve hře, dokud se jeden tým nevrátí se všemi potřebnými předměty na jídlo, jako je nůž, vidlička, lžíce, ubrousek a šálek. Vydejte vítěznému týmu ceny, jako jsou dárkové karty, do grilované restaurace.

Bean Šipky

Nepoužívané sušené fazole z vaší grilované receptury na bobule na “šipky na trávníku”, které mohou hosté využít k otestování svých schopností házet v barbecue party game. Vytvořte šipky tím, že umístíte hrst fazolí do středu červené nebo modré bandany, shromáždíte strany bavlny a zavíjejte je uzavřenou šňůrkou. Disney Family Fun navrhuje umístění terčů, jako jsou kruhy lana nebo malé obruče, na zemi. Každému cíli přiřaďte bodovou hodnotu na základě jeho velikosti nebo vzdálenosti od házení. Dejte každému hráči 10 hodů a udělejte cenu hostovi s nejvyšším celkovým skóre.

Bandanna Tag

Uspořádejte westernovou tématickou variantu hry “clothespin tag”, která je prezentována na FamilyCorner.com. Rozdělte hosty do čtyř skupin podle věku nebo velikosti. Každému hráči dejte čtyři kapely v jedné barvě, jako je červená, modrá, žlutá nebo zelená. Naučte hosty, aby umístili bandáně tak, že visí z kapsy nebo pásu kalhot. Když hra začíná, musí hráči uchopit ostatní hráčské hráče a současně chránit vlastní hráče, když všechny čtyři hráčové bandánty zmizí, musí opustit hru. Vítěz bude posledním hráčem, který stál s alespoň jedním z původních bandáňů.