Popcorn dietní seznam potravin

Přehled

Existuje spousta různých verzí Popcorn Diet online. Někteří lidé požadují nahrazení jednoho jídla denně popcornem a jíst co se vám líbí u ostatních jídel. Některé plány doporučují stravu s vysokým obsahem bílkovin, s nízkým obsahem tuku a jídlo nic jiného než popcorn jako občerstvení. Jiní neurčitě uvědomují, že spolu s popcornem byste měli konzumovat jiné zdravé potraviny bohaté na živiny. Jedinou konstantou v seznamu Popcorn Diet Food je popkorn.

Popcorn

Popcorn může být zdravé občerstvení s vysokým obsahem vlákniny a nízkým obsahem kalorií, pokud ho připravíte správným způsobem. Pokud se rozhodnete jít na Popcorn Diet, nahrajte jádra popcorn a popper. K udržení zdravého občerstvení připravte popcorn bez másla, oleje nebo soli. Bohužel, DietBites.com, TheDietChannel.com a SlimmingForAll.com se shodují, že konzumace nudných popcorn může být zdravá, ale může se dostat velmi nudně. V recenzích je pro většinu lidí těžké držet se takové stravy. Webová stránka ThePopcornDiet.com prodává koření pro popcorn, který tvrdí, že bude poskytovat výživu a kontrolu nad hladem ve stravě.

Klady

Pokud je spotřeba konzumována moderním způsobem, popkorn může být dobrým prvkem zdravé výživy, která může být zábavná. DietsInReview.com konstatuje, že vláknina v popcornu může kontrolovat hlad a podporovat trávení. Pokud kombinujete popcorn s vyváženou stravou s výživnými potravinami, můžete zhubnout. DietBites.com poukazuje na to, že popcorn je široce dostupný a pochází z mnoha odrůd. To také bývá cenově výhodné.

Nevýhody

TheDietChannel.com hlásí, že “není nic špatného při konzumaci popcornu jako součást normální stravy.” Nicméně, poznamenává, že Popcorn Diet není dobrý nápad. Při konzumaci nudného popcornu se nudí, TheDietChannel najde lidi, aby se pokoušeli přidávat nějaké máslo a sůl na chuť, čímž se popcorn připraví na svačinu s vysokým obsahem tuku, kalorií a sodíku. Dále upozorňuje na to, že kukuřice je běžným alergenem, který může způsobit problémy s dýcháním, kopřivku a gastrointestinální poruchy. Navíc DietBites.com konstatuje, že příliš mnoho kukuřice může zablokovat vstřebávání vitaminu B. Lidé s nedostatky vitaminu B mohou “zaznamenat kožní vyrážky, deprese, anémii, ztrátu paměti a nízké hladiny energie.” Popcorn představuje také nebezpečí udušení pro Malé děti, které mohou být obavami některých dieters.Dietní recenze stránky mají tendenci odmítnout tuto dietu se slovy, jako je “špatný” a “neúčinný.”