Přes-the-counter candida léčby

Přehled

Candida je houba, která žije v těle, je pod kontrolou jiných bakterií a mikroorganismů, které také obývají tělo. Candida není škodlivá v malých množstvích, ale když nastane hormonální nerovnováha, může dojít k nadměrnému růstu. Prosperuje v oblastech, které jsou vlhké nebo mají vysoký obsah cukru. Nadměrná kandidace způsobuje infekci, která musí být léčena antifungálními léky. Několik léčivých přípravků navíc může vyčistit příznaky kandidové infekce.

Monistat

Monistat se proslavil svou účinností při odstraňování příznaků kvasinkových infekcí kvasinek. To je primárně používán ženami jako topický krém, který se aplikuje na vnější oblast vagíny. Poskytuje okamžitě uklidňující úlevu při kontaktu s pálením a závažným svěděním spojeným s vaginální kandidovou infekcí. Všechny příznaky vaginální kvasinkové infekce mohou být odstraněny do sedmi dnů po použití. Doporučuje se, aby byl používán po celou dobu. Podle webu Yeast Infection Community, Monistat využívá antifungální hlavní složku, mikonazol, k odstranění kandidů, které rostou na povrchu genitálií. Je velmi možné, že infekce zmizí před úplným užíváním léku.

Tiokonazolová masť

Tiokonazol je topický krém, který léčí nadměrnou růst kandidů. Jeho antifungální činidla dokáží zabít kandidové buňky. Může být aplikován přímo na infikovanou oblast kůže nebo genitálií. Může být použita při vaginálních kvasinkových infekcích u žen nebo v záhybech kůže, kde dochází k přeměně kandidů. Podle MayoClinic.com by měl být tiokonazol použit několik dní po vymizení příznaků. To zajistí, že infekce se neobjeví během několika dní. Je také důležité, abyste tento lék užívali v doporučených dávkách, abyste viděli maximální výsledky.

AZO Yeast Tablets

AZO tablety kvasnic jsou účinné, protože léčí současné příznaky kandidózy. Avšak také zabraňují opakovanému výskytu budoucích infekcí. Droga přichází jako tableta pro snadné spolknutí, která vnitřně ničí nadměrnou růst candida. Může být použita jako preventivní opatření, pokud nejsou viditelné známky infekce kandidou. Aktivní složkou tablet AZO je kvasnicová laktobacillus, což je dobrá bakterie, která je již v těle přítomna. Podle probiotics.org mohou ochranné nebo dobré bakterie, které jsou také přítomné v těle, kontrolovat kandiditu.