Přírodní antidiuretické byliny

Přehled

Antidiuretikum je látka, která pomáhá tělu zadržovat vodu. Zabraňuje ledvinům a močovému měchýři, aby z těla příliš rychle odstraňovali a odstraňovali vodu. Antidiuretické léky se používají k léčbě smočení, inkontinence a podobných stavů. Některé bylinky mají přirozené antidiuretické vlastnosti. Pokud však přidáváte nějaký bylinný přípravek do vaší stravy, nezapomeňte nejprve zeptejte se svého lékaře, abyste zajistili, že přípravek nebude zasahovat do jiných léků nebo podmínek a že příznaky, pro které užíváte přípravek, nevyžadují další lékařskou intervenci.

Lékořice

Lékořice, známá také jako sladké lékořice, má antidiuretické vlastnosti podle konsorcia indických léčivých rostlin. Kořeny slepice mohou být připravovány v čaji, nebo mohou být sladké bonbóny, jelikož cukrovinky obsahují skutečné lékořice, a nikoliv pouze příchuť sladkého lišejníka. Lidé s vysokým krevním tlakem, žaludečními vředy nebo užívajícími léky pocházející z digitalizace by neměly užívat lékořice.

Yohimbe

Yohimbe se obvykle používá jako výtažek z kůry yohimbeho stromu podle Vitamin Diary. Používá se jako antidiuretikum, stejně jako léčba impotence. Použijte 15 až 30 mg extraktu yohimbe denně pod lékařským dohledem. Pacienti, kteří užívají antidepresiva, stimulanty nervového systému, léky proti klonidinu nebo krevního tlaku, by se měli vyhýbat užívání přípravku yohimbe, s výjimkou pod dohledem lékaře.

Kozlík lékařský

Valerij je populárně používán k léčbě nespavosti, ale je také účinný jako antidiuretikum, podle Wild Rose College a Wholistic Clinic. Vzhledem k tomu, že pacienti mohou v průběhu doby používat toleranci k valeriánovi, doporučuje Wild Rose College používat valerián pouze po dobu jednoho měsíce nepřetržitě. Valerij může být používán jako antidiuretikum. Doporučená dávka je 250 až 750 mg dvakrát nebo třikrát denně, obvykle před spaním. Pacienti s depresí v anamnéze, včetně bipolární poruchy, by se měli poradit s lékařem před zahájením léčby.