Přírodní domácí prostředky pro kožní štítky

Vazba značek

Kožní štítky, jinak známé jako akrochordony, kožní kožní štítky nebo fibroepitheliální polypy, se objevují jako malé masevní výrůstky, které visí blízko víček, podpaží, krku, slabiny a pod prsy. Acrochordony se často objevují nečekaně ve středním věku a vyskytují se častěji u těhotných žen a lidí s nadváhou. Ačkoli lékařský poskytovatel by měl provést vyhodnocení před provedením jakékoli domácí léčby, kůže značky jsou obvykle noncancerous a mají dobré výsledky z přírodních domácí prostředky.

Lak na nehty

Společným prostředkem k odstranění malých kožních štítků doma je spojování štítku na základně s dentální nití nebo nití. Švédská klinická studie z roku 2009 zjistila, že zúžení průtoku krve do oblasti zabíjí tkáň a pomáhá uvolnění štítku. Podle údajů Národního centra pro informace o biotechnologii došlo k oddělení u 90% testovaných malých kožních štítků, kdy krevní oběh v oblasti byl snížen. Dermatologka Mayo Clinic Dr. Katherine Lim tvrdí, že by se měl pokusit pouze lékař Odeberte štítek pokožky touto metodou. Lim varuje, že lékař musí provést hodnocení a diagnózu, aby vyloučil vážnější kožní onemocnění. Mohou také vyplynout krvácení, bolest a zjizvení.

Soda a ricinový olej

Podle HomeRemedyHaven.com existuje jen málo způsobů léčby pro odstranění kožních štítků doma a jasné laky na nehty se řadí mezi jednu z metod. Na webových stránkách doporučuje, aby se polštářek nanášela na celou kožní značku dvakrát denně, dokud se štítek neoddělí. Nepoužívejte v blízkosti očí, nosních dír, rtů nebo na anální kožní štítky.

Jablečný ocet

Klinika Mayo naznačuje, že aplikace louhů na kožní štítky může pomoci oddělení. Podle SkinTagHelp.com kombinace sódy a ricinového oleje vytváří salvu, která vysychá tkáň, což umožňuje, aby značka klesla zhruba za dva týdny, kombinujte dostatečnou sódu a ricinový olej a vytvořte hustou pastu. Aplikujte pastu na postižené oblasti třikrát denně.

Semena semenníku

Jablečný ocet může také vyschnout kožní štítky. Podle HomeRemedyHaven.com, při použití denně, ocot umožňuje, aby pokožky byly tmavé a vypadaly po opakovaných aplikacích. Nepoužívejte v blízkosti očí ani na anální štítky.

Slivka, bylina, která se používá po staletí v arabské, řecké, italské a indické medicíně, obsahuje silné antioxidanty. Ačkoli je třeba provést další studium, aby se potvrdila účinnost slepice jako prostředku k odstranění kožního štítku, HomeRemediesForYou.com doporučuje namočit se ve sněhu senné ginsgeriové ve vodě přes noc a pak pití vody první věc před jídlem. Případně můžete žvýkat namočené semena. Nepoužívejte denně více než 100 g semeny senovky. Lidé, kteří trpí anémií nebo stavem štítné žlázy, by se měli vyhýbat bylině.