Přírodní léčení pro pažský jícen

Přehled

Barrettův jíře je formou dlouhodobé gastroezofageální refluxní nemoci (GERD) postihující 700 000 Američanů, podle zdravotnického centra Univerzity Marylandu. Ezofag je trubička, která nese potravu do žaludku, aby se strávila. Když se kyseliny v žaludku opakovaně zvedají, mění barvu a make-up buněk, které lemují jícnu. To vede k vývoji Barrettova jícnu, který na rozdíl od GERD může vést k rakovině jícnu. Přírodní léčba tohoto stavu pomáhá minimalizovat riziko rakoviny jícnu.

Změny životního stylu

Barrettův jícen může být vyléčen jednoduše eliminací potravin, nápojů a návyků, které zvyšují riziko expozice kyselin jícnu. K běžným zdravotním rizikům patří užívání tabáku a alkoholu, ale Barrettův jícen se také léčí tím, že snižuje množství kořeněných, rafinovaných nebo zpracovaných potravin ve stravě a vyvaruje se nealkoholických nápojů a aspirinu. Ztráta hmotnosti je také prospěšná, nadměrná váha přináší další tlak na břicho a tlačí do žaludku, což způsobuje kyselinu v zádech v jícnu.

Citronová voda

Lemon pomáhá snížit množství kyselin v těle a má další přínosy pro zdraví, které ovlivňují trávicí trakt. Voda s citronovou šťávou působí jako přírodní čistící prostředek, odstraňuje bakterie a bakterie játry a ledvinami a pomáhá trávicímu traktu efektivněji odstraňovat odpad.

Vleže

Neležte až hodinu po jídle. Držte hlavu a horní část těla zdviženou a udržujte polohu, kde je tělo v mírném směru dolů s t hlavou v horní části, nohy dolů. To umožňuje gravitaci dělat svou práci, držet kyselinu dolů v žaludku. Pokládání nohou nad hlavou umožňuje žaludečním kyselinám snadněji se dostat k jícnu.