Přírodní potraviny pro mužskou plodnost

Přehled

Existuje mnoho faktorů, které mají vliv na mužskou plodnost. Jedna z nejdůležitějších věcí se týká výživy. Muži, kteří jedí vyváženou stravu, mají největší šanci na produkci zdravých spermií, které mají schopnost impregnovat ženu. Kromě jíst vyvážené potraviny, jíst potraviny, které jsou pěstovány nebo zvednuté bez pesticidů, herbicidy a další umělé doplňky pomáhají mužům dosáhnout jejich vrcholu plodnosti. Podle zprávy britské vlády citované BBC mohou potraviny ošetřené pesticidy způsobit rakovinu a mít negativní vliv na plodnost.

Chřest, Sněhový hrášek a Jahody

Chřest, sněhový hrášek a jahody jsou všechny těžké s vitamínem C, což pomůže motilitě a životaschopnosti spermií. Motilita je schopnost plavat a dělat cestu k vejci a je jedním z nejdůležitějších faktorů, pokud jde o koncepci a plodnost. Když chřest, sněhový hrášek a jahody nejsou podle britské vlády ošetřovány žádnými pesticidy, může to mít dramatický dopad na schopnost člověka produkovat zdravé spermie. Zažijte alespoň jednu z těchto jídel každý den, když se snažíte dostat svého partnera do těhotenství.

Dýňová semínka a ústřice

Dýňové semínky a ústřice jsou velmi těžké v zinku, což je jeden z nejdůležitějších prvků, pokud jde o produkci správných hladin testosteronu a počtu spermií. Vysoký počet spermií je klíčovým faktorem, pokud jde o plodnost. Čím vyšší je počet spermií, tím pravděpodobnější je, že buňka spermií bude dělat cestu k vejci a produkovat životaschopné těhotenství. Nejméně jeden z těchto nebo jiných zinek-bohatých potravin, jako je krůtí, hovězí, ovesné vločky nebo kukuřice každý den, když se snaží dostat svého partnera těhotná.

Červené papriky a mrkev

Červené papriky a mrkev jsou dvě přírodní potraviny, které jsou nejvyšší u vitamínu A. Mnoho mužů, kteří se potýkají s otázkami plodnosti, dělají proto, že spermie neplaví dobře nebo pravděpodobně nebude plavat dlouhou cestou. Přítomnost vitaminu A je mnohem pravděpodobnější, že muži pomohou produkovat zdravé spermie a bojovat s pomalým spermatem, který neudělá celou cestu. Zažijte alespoň jednu z těchto jídel každý den, když se snažíte dostat svého partnera do těhotenství.