Přírodní produkty pro pečlivě zvlněné nebo hrubé vlasy

Bambucké máslo

Pečlivě zkroucené nebo hrubé vlasy jsou nádherné, ale je obtížné je zvládnout. Kudrnaté nebo hrubé vlasy se mohou snadno zabalit, což způsobuje spleť, poškození a otupělost. Pečlivě zkroucené vlasy prosperuje při častých hydratačních, posilujících a jemných manipulačních technikách. Tři ideální přírodní produkty, které mají pečlivě zkroucené nebo hrubé vlasy vypadají co nejlépe, jsou bambucké máslo, gel aloe vera a henna.

Aloe Vera

Bambucké máslo, vyrobené z afrického bažinatého semena, je tlustý a bohatý krém s vitamínem A. Podle institutu amerického bambuckého másla je bambucké máslo prospěšné pro všechny typy kůže a vlasů. Podle webové stránky Curly Hair, těsně zvlněné nebo hrubé vlasy mají tendenci být suché a mohou vypadat nudné. Maso z bambule proniká do vlasů a poskytuje hlubokou hydrataci, což je životně důležité pro lesklé, zdravé kudrlinky. Bambucké máslo lze aplikovat na hrubé nebo poškozené vlasy poté, co byl vlasový kondicionér zjemněn.

Henna

Bubení pevně zkroucené nebo hrubé vlasy dostatečně dlouhé k dosažení požadovaného stylu může být obtížné. Vlasové gely a držení spreje mohou vyrábět kudrnaté vysoušeče vlasů a v dlouhodobém horizontu ještě více neslušné. Aloe vera gel je dobrá přírodní alternativa pro stylingovou kontrolu. Aloe vera gel poskytuje jemné držení, zvýšenou definici kadeřnictví a celodenní úpravu křehkým, hrubým vlasům. Dokonce jemně tvarované vlasy mohou těžit z aloe vera gelu, protože jsou lehké a nebudou vážit kudrlinky.

Podle webové stránky The Henna Page, henna je rostlinné barvivo, které se často používá k barvení vlasů. Henna dodává vlasovým pramenům průsvitnou červenohnědou barvu. Tmavší barevné, pečlivě zvlněné nebo hrubé vlasy mohou těžit z pravidelné léčby hennou, protože hluboce ovlivňují vlasy a dočasně prodlužují kudrlinky. Jemné uvolnění vzorku kroužků pomůže při odhalování a zabraňuje zbytečnému poškození vlasů. Léčba Henna se provádí v salonech nebo v pohodlí vašeho domova. Prášek Henna je snadno a levně nalezen ve většině obchodů se zdravou výživou nebo etnických potravin. Chcete-li provést snadnou léčbu hennou doma, míchat hennu s vodou, dokud se nevytvoří hustá pasta. Několik hodin nechte pastu sedět na teplém místě, aby bylo možné uvolnit barvu, a pak ji aplikujte na vlasy. Plastová kšiltovka nebo plastový zábal se pak nosí na vlasy po dobu nejméně jedné hodiny. Opláchněte co nejvíce hennu z vlasů, pak následujte s kondicionérem nebo bambuckým máslem. Pokud jsou vaše vlasy světlé, zvažte přidání lžíce. Z henny na 15 oz. Láhev kondicionéru a běžně používejte kondicionér. Hrubé nebo pevně zvlněné vlasy budou i nadále využívat přínosy léčby henna-kondicionéru, aniž by umožnily vychytávání barviva a změnu barvy vlasů.