Přírodní způsoby, jak bělit pod hřebíky

Přehled

Bílé špičky nehtů vypadají mladistvě a zdravě, ale mnohé z věcí, které se denně dotýkají, nám zabarví a špiní nehty. Při čištění samotným kartáčem nestačí, abyste dosáhli požadovaných výsledků, použijte běžné přísady, které chcete bělit pod nehty. Většina metod bělení na nehty vyžaduje několik použití k dosažení výsledků a pravidelné používání k udržení výsledků. Postupujte podle přírodních metod bělení s ručním pleťovým mlékem, abyste zabránili vyschnutí.

Peroxid vodíku

Časopis “Marie Claire” uvádí, že autor Fran Manos doporučuje použití pasty vyrobené z 1 procentního podílu 3 procent peroxidu vodíku, který je k dispozici ve většině lékáren a 2 1/2 části sódy na pečení. Aplikujte pastu pod nehty a opláchněte po třech minutách.

Citronová šťáva

Namočení nehtů do citronové šťávy je může bělit. Nalijte citronovou šťávu na malou misku, nebo použijte citrony na prsty. Můžete také použít pastu z pečení sódy a citronové šťávy na bělení nehtů. Nechte citronovou šťávu ponořit do nehtů několik minut před opláchnutím a vysycháním rukou.

Zubní pasta

Zubní pasty obvykle obsahují jemné brusiva, které pomáhají odstranit povrchové skvrny na zubech. Ty stejné jemné brusiva vám mohou pomoci odstranit povrchové skvrny na vašich nehty. Použijte samostatnou zubní kartáček pro nehty a jemně kartáčujte, aby nedošlo k dráždění pokožky.