Přírodních způsobů, jak zvýšit testosteron po steroidech

Přehled

Steroidy zvyšují sílu, hmotnost a intenzitu. Ale steroidy také způsobují akné, plešatost, výbuchy hněvu a vysoký krevní tlak. Co je nejdůležitější, u mužů mohou steroidy způsobit, že hladiny testosteronu se nepřirozeně zvyšují, což zase snižuje schopnost těla produkovat testosteron sama o sobě. Po vynechání steroidů existují způsoby, jak tělu pomoci přirozeně produkovat testosteron.

Zvyšte svou intenzitu

Výkon je nejdůležitějším klíčem k přirozenému návratu testosteronu. Ukončete starosti o tónování a místo toho zatlačte těžké váhy. Vaše úroveň intenzity musí jít nahoru. Když jste v posilovně, zvedněte se agresivně. Zaměřte se na volné závaží a nucte své tělo k bodu téměř selhání. Také narazíte na více než jednu svalovou skupinu denně, což se nazývá složená cvičení. Studie publikovaná v Evropském žurnálu aplikované fyziologie v květnu 2000 ukázala, že při zvýšené intenzitě výcviku došlo k vyššímu zvýšení hladiny testosteronu ve srovnání s subjekty, které se trénovaly na střední úrovni.

Získejte stimulaci

Snažte se přirozeně vzrušit, ne pilulemi. S testosteronem neteče, jako by měl, je obvykle obtížné získat erekci. Snížení hladiny testosteronu je také způsobeno tím, že se dlouhodobě nepodílíte na stimulaci.

Uchovávejte varlata dobře

Mužské varlata jsou na vnější straně, což je udržuje chladnější než předměty uvnitř těla. Spermu se to nelíbí teplé. Studie zveřejněná v časopise Society of Reproduction and Fertility v roce 2001 ukázala, že tím, že udržuje varlata ochlazená, produkují vyšší hladiny testosteronu. Boxerky a šortky jsou dobrý způsob, jak udržet pohodě.

Vyvarujte se alkoholu

Stačí jen dva nápoje denně. Když alkohol vstupuje do jater, má potíže s rozpadnutím estrogenu. Extra estrogen znamená méně testosteronu. Drž se dál od alkoholu. Bývalá sestra, odborník na výživu a zdraví Sandy Halliday tvrdí, že konzumace surové křemičité zeleniny pomáhá zbavit tělo estrogenu. Ve své knize “Definitivní detoxikační dieta – tajemství zasvěcených osob na zdraví zářivé” tvrdí, že tato zelenina, která zahrnuje brokolici a zelí, poskytuje vlákninu, která propláchne tělo přebytečného odpadu. Odpad bude tvořen přebytkem estrogenu u mužů.