Přirozené cvičení na posilování prsu a stravovací návyky

Přehled

Mnoho žen se obrací na kosmetickou chirurgii, aby zvýšila prsa nebo zvýšila velikost prsou. Existují však přirozené metody pro zvýšení velikosti prsou – a dokonce i vzhled většího prsu. Vzhledem k tomu, že v prsou nejsou přítomny žádné svaly, pouze tukové buňky a žlázy, neexistují cvičení, které by mohly způsobit, že vaše prsa budou větší. Pod prsy se však nacházejí prsní svaly, které mohou při sestavování způsobit, že vaše prsa vypadají vyšší a pevnější.

Sněženka

Tato bylina používá matky, které kojí, aby zvýšily dodávky mléka. Také zvyšuje zdravou prsní tkáň, takže může také zlepšit vzhled prsou. Sazenice má starobylou pověst jako zvětšovač prsou a obsahuje diosgenin, který se používá k výrobě syntetického estrogenu a prokázalo se, že podporuje růst prsních buněk. Čerstvé řepy jsou k dostání v kapslích nebo v čajové formě. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat nějaké bylinné doplňky, zejména pokud užíváte léky jakéhokoli druhu. Bylinné doplňky mají biologický účinek a mohou být škodlivé, pokud jsou smíchány s jinými léky.

Saw Palmetto

Používaná po staletí, tato bylina, mimo jiné, může zvýšit velikost prsou ženy. Blokuje mužské hormony a umožňuje ženské hormony, které přispívají k růstu prsu, aby se staly významnějšími. Saw palmetto je běžnou složkou většiny tablet na zvětšení prsů. Poraďte se svým lékařem dříve, než začnete užívat nějaké bylinné doplňky, zvláště pokud užíváte léky jakéhokoli druhu. Bylinné doplňky mají biologický účinek a mohou být škodlivé, pokud jsou smíchány s jinými léky.

Fenykl

Jedná se o chutnou zeleninu, která může být konzumována v čajové formě nebo masírována do prsou. Účinkuje jako dávka estrogenu na tělo, které může překonat všechny mužské hormony a způsobit růst vašich prsou. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat nějaké bylinné doplňky, zvláště pokud užíváte léky jakéhokoli druhu. Bylinné doplňky mají biologický účinek a mohou být škodlivé, pokud jsou smíchány s jinými léky.

Pectoral Press

Začněte s činky činícími 5 liber. Lehněte si na zádech s mírně ohnutými koleny, můžete ležet na podlaze nebo používat lavičku. Roztáhněte ruce rovně na obě strany. Pak je pomalu přineste do hrudníku. Držte jej jednu sekundu a znovu je pomalu spusťte. Opakujte to 10 až 12 krát pro tři sady.

Začněte ležet na žaludku. Překročte nohy a položte ruce na podlahu, těsně před ramena. Pomalu se zvedněte, dokud se vaše paže nezvětší a vy jste vyvážený na dlaních. Udržujte si záda co možná nejpravděpodobněji, ohněte si lokty a spusťte dolů, až budete rovnoběžně s podlahou. Snažte se nedotýkat hrudníku na podlaze. Proveďte dvě sady s hodnotou 10. Push-up může být proveden buď s kolenem nebo bez něj, který se dotýká podlahy.

Pomocí činky nebo lišty leží na lavici nebo na desce. Ohýbejte paže na lokte, dokud se váhy téměř nedotknou vašich ramen. Zatlačte nahoru, až jsou vaše ramena úplně roztažena, aniž byste se navzájem dotýkali závaží (pokud používáte činky). Opakujte pro dvě sady 12.

Pomocí činky se posaďte vzpřímeně (toto cvičení lze také provádět na svahu). Dejte ruce celou cestu ven z těla. Použijte svaly na hrudi a rozšiřte závaží přímo před hrudník. Opakujte to pro tři sady 12. Existují také stroje v tělocvičně, které přímo napodobují tento pohyb.

To se děje tím, že stojí asi dvě nohy od stěny. Umístěte ruce na stěnu asi na úrovni hrudníku. Pomalu se opírajte o stěnu pomocí ramen a svalů na hrudi, dokud se nos nedotkne stěny. Tito jsou také známí jako stálé push-ups.

Existuje celá řada jógy, které povzbuzují vylepšení prsů, podle webu Ayurvediccure, který propaguje přírodní léky a doplňky. Patří mezi ně Stabdhasana, Dwikonasana, Sajah Stabdhasana, Bhujangasana a Ushtasana.

Koupání je vynikající cvičení, které může zvýšit Vaši poprsí tím, že cvičí svaly prsů proti odporu vody.

Kliky

Incline Bench Press

Butterfly Press

Wall-ups

Jóga

Plavání