Přirozené způsoby snížení srdeční frekvence

Přehled

Průměrné srdce v klidu běží asi 60 až 80krát za minutu a během stáří se mírně zrychlí. Léky na předpis mohou snížit srdeční frekvenci, která bere nebezpečně rychle. Lékaři mají také techniku ​​(která může být nebezpečná mimo lékařské prostředí) nazývaná masáž karotických dutin, aby zastavila závodní srdce. Můžete však udělat několik kroků, abyste zpomalili srdeční frekvenci.

Snížit stres

Stresové srdce je srdce, které bít rychleji, než by mělo. Využijte co můžete, abyste snížili stresové úrovně ve svém životě pomocí relaxačních technik, meditace, biofeedback, jógy nebo Tai chi. Pomalé, hluboké dechy všech těchto praktik mohou pomoci upokojit vaše srdce.

Studená sprcha

Studená voda pomáhá zpomalovat srdeční frekvenci, zvláště pokud jste ve stresu, říká Sid Kirchheimer a vydavatelé knih “Prevence” v časopise “The Doctors Book of Home Remedies” (Rodiče, 1993). Studenou sprchu.

Snižte vápník

Někteří lékaři, kteří užívají první léky, mohou předepisovat léčbu srdce závodníka, jsou blokátory kalciového kanálu, neboť nadměrné srdeční tepny mohou být vyvolány přebytečným vápníkem. Omezte příjem vápníku a zvyšte svůj obsah hořčíku a manganu (nacházejí se v sójových produktech, listové zelenině a oříšcích) a můžete dosáhnout podobných výsledků.

Bylinné čaje

Infuze dvou částí mateřského mléka a jedné části valeriána dělají relaxační a uklidňující čaj, který pomáhá léčit búšení srdce, podle “The Complete Book of Home Herbal” opravných prostředků Jade Britton a Tamara Kircher. Jiné bylinky, které mohou být užitečné, zahrnují lebku, vápno, heřmánek nebo limeblossom.

Aerobní cvičení posiluje srdce. Zvýšením úrovně fyzické kondice pravděpodobně snížíte klidovou srdeční frekvenci, ale zvláště pokud trpíte poruchou srdce, dostanete od svého lékaře povolení před tím, než začnete s náročným tréninkovým programem.

Cvičení

Řezat kofein

Vzhledem k tomu, že mohou zvýšit srdeční frekvenci, je třeba nejlépe vyhnout výrobkům obsahujícím kofein. To zahrnuje kávu, pilulky na vaření, čokoládu a kofeinované nealkoholické nápoje.