Přísady phisodermu

Přehled

Phisoderm je značka výrobků pro péči o pokožku vyráběných společností Mentholatum. Webová stránka společnosti tvrdí, že ji dermatologové doporučují již více než 40 let. Výrobky jsou zaměřeny na obnovení správné úrovně pH na pokožce, kterou web doporučuje, je mírně kyselý, od 4,0 do 6,0 na stupnici pH. Phisoderm nabízí 12 výrobků určených pro různé účely, od mydel až po čisticí přípravky na obličej, až po hydratační přípravky pro dětské výrobky.

Anti-Blemish Gel Facial Wash

Gel Facial Wash od firmy Phisoderm obsahuje účinnou látku kyselinu salicylovou, protizánětlivou chemickou látku proti akné v koncentraci 2%. Neaktivní složky zahrnují povrchově aktivní látky, čisticí prostředky a konzervační látky. Voda, zvlhčovač, je také přísada, která dodává texturu umytí. Sodium C14-16 olefinsulfonát je detergent z kokosového ořechu, jak je uvedeno v “Milady’s Skin Care and Cosmetic Ingredients Dictionary” Lauramidopropyl betaine je chemicky změněná mastná kyselina, která působí jako surfaktant a antistatické činidlo . Laurylglukosid je jemný čisticí prostředek a povrchově aktivní látka, zatímco chlorid sodný nebo sůl působí jako abrazivní a adstringentní látka. EDTA disodná, DMDM ​​hydantoin, kyselina mléčná, jodopropynylbutylkarbamát a polysorbát 20 jsou konzervační látky, které prodlužují životnost produktu a udržují potenciálně škodlivé mikroorganismy, které se tvoří v mytí proti vráskám Phisoderm. Oplach proti vráskám Phisoderm také uvádí vůni jako složku. Triethanolamin je součástí mycího roztoku, aby se upravila hodnota pH produktu.

Bar Mýdlo

Desítky složek jsou uvedeny v mycím prostředku na mytí vlasů společnosti Phisoderm. Nátěr lojového sodíku a kokosát sodný tvoří základ mýdla. Látový lůj je mastný čisticí prostředek odvozený od zvířat, zatímco kokosát sodný je čisticí prostředek odvozený od kokosového oleje. Voda přidává strukturu do mýdla Phisoderm, zatímco glycerin pomáhá udržovat tvar mydla. Glycerin také dodává pokožce vlhkost, protože je to hygroskopická přísada, jak je uvedeno v “Slovníku spotřebitelských slov o složkách péče o pleť”. Petrolatum, chemická látka získaná z ropy, je silný hydratační přípravek. Lanolin, ušlechtilý z ovčí vlny, také slouží k zvlhčení pokožky. Oxid titanu zvyšuje opacitu mýdla a působí jako pigment, čímž má mýdlo čistě bílou základnu. Penetát pentasodný a etidronát tetrasodný pracují jako chelatační činidla, čímž zabraňují oxidaci mýdla. Webová stránka společnosti Phisoderm uvádí, že mýdlo na mytí kůže může také obsahovat kernelát palmového nápoje, čisticí prostředek odvozený od palmového oleje.

Denní hydratační přípravek

Denní zvlhčovač Phisoderm s přípravkem SPF 15 obsahuje tři účinné složky, které fungují jako opalovací krémy. Zvlhčovač obsahuje avobenzon v koncentraci 3%, oktinoxát v koncentraci 7 1/2% a oktisalát v koncentraci 5%. Vlkodlak obsahuje také 19 neaktivních složek, včetně vody a glycerinu. Dicaprylylkarbonát je změkčovadlem a prostředkem zlepšujícím penetraci kůže podle “Cosmetics Unmasked”. Isodecyl neopentanoát také působí jako změkčovadlo. Propylenglykol je hydratační látka obsažená ve vzorci. SD alkohol 40 v množství 3% hmotnostní je uveden mezi složkami. SD alkohol 40 působí jako základna pro zvlhčovač a rozpouštědlo, což umožňuje, aby se složky mísily. Podobný benzylalkohol má stejné funkce. Amoniový akryloyldimethyltaurát / VP kopolymer je povrchově aktivní činidlo a emulgátor, který udržuje složení v denním hydralizátoru Phisoderm s SPF 15 oddělováním. Diazolidinylmočovina, disodná EDTA, methylparaben a propylparaben jsou konzervační látky s antimikrobiálními vlastnostmi, jak uvádí Milady’s Skin Care and Cosmetic Ingredients Dictionary. “Hydroxid draselný upravuje pH pH hydratačního činidla Phisodermu, zatímco Chlorid sodný nebo sůl vede výrobek k oddělování Oxid titaničitý je pigment zodpovědný za bílou barvu zvlhčovače a obecný výpis pro vůni je zahrnut v seznamu ingrediencí.Na reklamě je hydratační látka obsahující vitamíny A , C a E pod názvy retinyl palmitát, tetrahexyldecyl askorbát a tokoferylacetát.