Problémy, se kterými se studenti potýkají, když nevykonávají cvičení

Přehled

Vysoká škola je přechodný čas, kdy jsou studenti často umístěni v novém prostředí po dobu čtyř let a čelí obrovskému tlaku studovat a dělat dobře ve třídách. Vzhledem k tomu, že se studenti často zaměřují na cvičení, mohou být méně pravděpodobné, že budou cvičit než na střední škole nebo budou po koleji. Problémy, s nimiž se studenti potýkají tím, že na vysoké škole nevykonávají cvičení, zahrnují přírůstek hmotnosti, méně sociálních vazeb a nižší známky.

Přibývání na váze

Říká se, že “Freshman 15” – 15 liber, které jste získali během prvního ročníku vysoké školy – je zakotven v nějaké pravdě. Podle Kids Health, vysokoškolští studenti získají v průměru 3 až 10 liber během prvních dvou let na vysoké škole. Jako vysokoškolský student jste v novém prostředí a pravděpodobně nebudete schopni udržet stejnou úroveň cvičení, na kterou jste byli zvyklí na střední škole.Pokud odešlete na vysokou školu, může to být poprvé, kdy jste byli plně zodpovědní Pro vaše vlastní jídlo, třídní zatížení a časové řízení. Často vysokoškolské jídelny nabízejí neomezené možnosti stravování, které nejsou vždycky konzumovány ve zdravých množstvích nebo kombinacích. To může být složité, aby se cvičení hodily do rušného rozvrhu hodin a studií. Vysoká tělesná hmotnost se vyskytuje, když jedíte více a cvičíte méně kvůli studiu. Zvýšení tělesné hmotnosti je obzvláště pravděpodobné, pokud budete reagovat na stres, který může škola způsobit tím, že jí více, namísto toho, aby tyto úzkosti odstranila.

Méně sociálního propojení

Získání váhy je určitě problémem, kterému čelíte, pokud nebudete cvičit na vysoké škole, stejně jako nevyužitou příležitost pro společenské zkušenosti. Spojení se sportovním týmem je jedním z tipů, které doporučuje Randall S. Hansen, Ph.D. Pokud jste hráli na sportu nebo jste tančili na střední škole, vyzkoušejte pro tento tým nebo skupinu ve své vysoké škole. Pokud neuděláte tým, nezapojte se do intermurálního týmu nebo nezapomeňte začít. Připojením se k aktivní skupině nebo týmu můžete využít cvičení v zábavném, sociálním prostředí. Budete se setkávat a strávit čas s lidmi, kteří jsou stejně vášniví se stejnou činností jako vy. Protože vaše rozvrhy praxe budou stejné, obvykle vidíte spoluhráče denně, v praxi i ve večeři, ve skupinách a ve třídách. Spoluhráči jsou lidé, kteří se mohou stát dobrými přáteli a pomáhají vám společenskému životu, když spolu chodíte na vysokou školu.

Nižší stupně

Kromě zlepšení vašeho společenského života a udržení vaší váhy zdravé, cvičení během vysokých škol může také zvýhodnit vaše známky. Studie zveřejněná v roce 2010 v The New York Times zjistila, že intenzivní cvičení bylo spojeno s lepšími známkami. V této studii výzkumníci zkoumali cvičení a známky více než 250 vysokoškolských studentů navštěvujících Saginaw State University v Michiganu. Jejich zjištění ukázaly, že studenti, kteří intenzivně cvičili, měli vyšší průměrné známky než studenti, kteří ne. V průměru byly průměrné hodnoty těchto studentů o 4,0 bodu vyšší o 0,4 bodu.