Programy prevence kriminality mladistvých

Přehled

Trestná kriminalita mladistvých zahrnuje dítě mladší 18 let, které vykazuje problematické chování doma, ve škole a v sociálním prostředí. Rodiče chtějí, co je nejlepší pro své děti, avšak v některých případech nejlépe disciplína a vymáhání pravomocí neodpovídají důsledkům. Hledáte-li programy nebo způsoby, jak předcházet problémům, dostanete se z rukou, pomůže vám to zvládnout situaci.

Kluby a asociace

Jeden způsob, jak pomoci Vašemu dítěti prostřednictvím osobních otázek nebo mu zabránit dělat špatné rozhodnutí, je obklopit ho podporujícími lidmi v pozitivním prostředí. Pokud se obrátíte na místní kluby a sdružení ve vaší komunitě, pomůže vám poskytnout podporu a poradenství vašim problémovým dospívajícím. Boys and Girls Club of America nabízí program nazvaný SMART pohyby nebo Skills Mastery and Resistance Training. Jedná se o vzdělávací program, který zahrnuje vůdce z komunity, členy klubu chlapců a dívek a rodičů. Učí děti, jak identifikovat problémové spouštěče zneužívání návykových látek a předmanželský sex. Dává jim nástroje, jak říkat ne a být asertivní s ostatními tím, že praktikují pozitivní rozhodovací schopnosti. Armáda spásy má také programy, které pomáhají znevýhodněným mladým lidem, kteří mohou být ohroženi sociálními a akademickými problémy. Společenské střediska Ray a Joan Kroc Corps jsou rozptýleny po celých Spojených státech a nabízejí aktivity pro děti, jako je bazén, ledová aréna, horolezectví, počítače a knihovny. Cílem je nabídnout všem dětem, aby byli vystaveni různým činnostem a umění, které nemusí mít zkušenosti ve škole ani doma.

Po školních programech

Mnoho programů, které jsou k dispozici přímo po skončení školní docházky, zabraňují dětem a dospívajícím být doma samy a zapojit se do zneužívání návykových látek a násilnosti v gangy. Najít informace o mládeži vysvětluje, že existuje několik typů problémů po ukončení školní docházky, které pomáhají bojovat proti kriminalitě mladistvých. Začíná to tím, že školy a komunity organizují programy, které budou přitahovat mládež k účasti. Mohlo by to znamenat, že školní tělocvična nebo tělocvična zůstanou otevřená a je k dispozici pro děti až do časných večerních hodin, takže mají bezpečné místo, kde se mohou uvolnit a společensky pracovat. Po SchoolGov nabízí nápady na aktivity školám a místním organizacím, které rozvíjejí a nabízejí komunitu, jako jsou například výlety po okolí, doučování, akademický pokrok nebo obohacovací kurzy a exkurze.

Práce a dobrovolnictví

Hledání práce může být pro vaši dceru dobrým příkladem, jak předvést její schopnosti a vyhnout se běžným problémům s kriminalitou mladistvých. Bude obsazena práce a udržováním rozvrhu. Práce bude také učit její pracovní etiku a stát se pozitivní odkaz pro její budoucí kariéru. Dobrovolnictví je také dalším programem, který může přeměnit znepokojené děti na produktivní členy společnosti. Umožňuje vaší dceři věnovat svůj čas, aby změnila životy ostatních. Dosomething.org vysvětluje, že pro děti a dospívající dobrovolnictví je několik výhod, jako je splnění požadavků na absolvování studia, učení se o nových dovednostech, zlepšení školní životopisnosti a hledání nových Možnosti kariéry. Dobrovolnictví a práce zabírají s dětmi spoustu volného času, že by jinak mohli využít problémů.