Quaker oats přísady

Přehled

Není tu nic jako teplá mísa z domácí ovesné vločky. Plní a poskytuje vlákninu potřebnou pro zlepšení zdraví. Dlouhodobý ovsmenný standard z Quaker Oats se používá nejen k snídani, ale může být použit i v mnoha různých typech receptů včetně cookies a chleba.

Oves

Quaker Oats je vyroben ze 100% přírodního celozrnného ovesu. To je jediná složka. Celozrnné oves dodává tělu rozpustnou vlákninu a rozpustná vláknina pomáhá regulovat hladinu cholesterolu v krvi.

Bez sodíku

Obiloviny Quaker Oats jsou bez sodíku. Spojení mezi vysokým příjmem sodíku a zvýšeným krevním tlakem vedlo Američany k tomu, aby byli opatrní a omezovali příjem sodíku. Ideální množství sodíku ve stravě se rovná méně než jedna čajová lžička denně. Většina žen požívá jeden a půl krát doporučené množství, zatímco muži užívají téměř dvakrát tolik. Quaker Oats může pomáhat snížit příjem sodíku, když se jedí pravidelně.

Rozpustné vlákno

Jedna porce Quaker Oats obsahuje 2 gramy rozpustné vlákniny. Riziko onemocnění srdce je sníženo, pokud konzumujete 3 gramy rozpustné vlákniny z ovesných vloček denně.