Rebound cvičení pro hubnutí

Skáče

Rebounder vypadá jako trampolína, která byla zmenšena na přibližně 36 palců v průměru. Podložka je devět až deset centimetrů od podlahy a je vyrobena z odolné látky. Rebounding je kardiovaskulární aktivita, která spaluje kalorie, buduje svaly a je dobrá pro vaši rovnováhu.

Přeskočit pohyb

Poskakování na odrazu má prokázané přínosy pro zdraví. Studie v časopise Journal of Applied Physiology zjistila, že skok na trampolíně měl větší vliv na srdeční frekvenci a příjem kyslíku než běh na běžeckém pásu. Začněte rutinní cvičení tím, že jednoduše odskočíte na odskočit. Stojte s nohama šíře ramena od sebe a začněte jemně skákat. Jakmile budete mít rovnováhu, odrazte se tím, že budete ohýbat kolena dále, ale stále držet nohy v blízkosti rohože. Po jednoduchém skákání je pro vás snadné, začněte joggingem na odrazu. Podívejte se rovně a pohybujte rukama, zatímco budete jog.

Sedící se skáče

Rebounder pohlcuje většinu vaší tělesné hmotnosti a tím méně stresuje vaše klouby. Začněte s touto sérií tím, že skočíte na trampolínu a současně přistupujete k tělu. Jakmile jste spokojeni a vyrovnaní, začněte otáčet kolena ze strany na stranu, zatímco jsou ve vzduchu. Proveďte 10 sad zvratů a 10 skoků. Opakovat. Dále vyskočte na odrazový konec. Začněte rytmicky skákat s nohama dohromady, pak začněte šířit nohy od sebe a přivést je dohromady. Nakonec přidejte pohyby rukou k dokončení skokového zvedáku. Pokud jste pokročilým uživatelem, můžete do svého rutinního postupu zahrnout vysoké seskoky. Proveďte vysoký skok tím, že si přilepíte nohy až k hrudníku, když jste ve vzduchu.

Přidání závaží

Mohlo by se zdát podivné sedět a odrazit se na svého odrazovači, ale toto cvičení lze provést, pokud se zotavujete z nemoci nebo nehody a máte svolení svého lékaře cvičit. Posaďte se na odrazové nohy s nohama na podlaze. Pomocí své tělesné hmotnosti a nohou se pohybujte nahoru a dolů, dokud jemně neodskakujete. Nepokoušejte se odrazit odrážku. Jak jste silnější, zvedněte nohy z trampolíny, takže sedíte ve tvaru “V”. Odskočit.

Přidání volných závaží do odrazového tréninku zvyšuje intenzitu cvičení. Držte závaží v obou rukou, když odskočíte, skáčete a otočíte se na odraz. Do bicepu kudrlinky a ramena zvyšuje další definovat a tón vaše paže. Při použití závaží zvolte lehčí poundage, než byste použili, pokud nebudete skákat. Váhové kotníky dělají cvičení ještě náročnější.