Šampony obsahující biotin

Přehled

Šampony poskytují velmi základní služby v oblasti krásy a hygieny většiny lidí. Čistí vlasy a pokožku špíny, špíny a olejů a může potenciálně zajistit vyhlazování povrchu a lesk na vlasovou šachtu. Protože používáme šampon tak často, je smysl využít co nejvíce výrobku hledáním dalších výhod, které Může být k dispozici. Biotin má mnoho výhod, které nabízejí vlasy, včetně rychlého růstu. Pomáhá stimulovat pokožku hlavy a hydratuje pokožku hlavy a vlasů.

Avalon Organics Biotin B – komplexní šampon na zhušťování

Avalon Organics Biotin B-complex Tloušťkovací šampon zákaznických recenzí na řadě webových stránek se ukazuje pozitivně. Může se pochlubit biotinem, niacinem a panthenolem jako klíčovými přísadami, které jsou prospěšné pro pokožku hlavy a stimulují její cirkulaci. Panthenol je celkově dobrým posilovačem buněk, ale konkrétně se říká, že se dobře váže na vlasové folikuly a udržuje tu vlhkost, čímž udržuje pokožku hlavy bez vyschnutí. Navíc dalšími přísadami prospěšnými jsou rozmarýn, saw palmetto, jojobový olej a aloe vera. Rozmarýn stimuluje vlasový folikul a podporuje lepší růst. Saw palmetto má za to, že snižuje množství některých hormonů kolem vlasového folikulu a snižuje ztrátu vlasů. Jojobový olej je podobný přírodnímu oleji na pokožce hlavy a poskytuje hydrataci. Aloe vera má protizánětlivé vlastnosti.

Mill Creek Botanicals Biotin Šampon

Mill Creek Botanicals Biotin Shampoo tvůrci tvrdí, že může pomoci “doplňovat důležité živiny potřebné pro zdravou pokožku hlavy a vlasy.” Seznam ingrediencí sdílí biotin, niacin, panthenol, jojobu a aloe vera se šamponem Avalon. Mezi další přísady patří inositol, kyselina listová s cysteinem, keratin a mátový olej. Inositol podporuje zdravý růst vlasů, ale zůstává vědecky nepodložený. Je to jeden z B-komplexních vitaminů. Mátový olej je antibakteriální a anti-vši, a může pomoci lupy. Poskytuje také chladicí, brnkací účinek, ale může někdy dráždit citlivé skalpy. Mlýnský potok nevykonává žádné testování na zvířatech pro své produkty a je ekologicky řízená společnost.

Lamas Beauty čínský herb stimulující šampon

Lamas Beauty Čínský herb stimulující šampon je na mírně cennější straně, ale obsahuje biotin spolu s dalšími přírodními ingrediencemi, které podporují zdravé vlasy. Popis produktu říká, že pomůže zmírnit suchost, lupy a svědění na pokožce hlavy. Také odstraňuje přebytečné kožní mastnotu nebo skalpový olej z blokování vlasových folikulů, které mohou zabránit růstu vlasů. Podobně jako u ostatních revidovaných šamponů obsahuje také panthenol, aloe a mátový pepř spolu s kokosem, který má vynikající odmašťovací a čisticí vlastnosti, což dává důvěryhodnost tvrzení o vymývání přebytečných olejů. Hydrolyzovaná pšenice upravuje vlasy při dodávání lesku a zvládnutí. Tento šampon obsahuje vitamín E, který je skvělým topickým antioxidantem, zvláště pokud je venku vystaven spoustou času při vystavení slunci. Dvě možné složky, které mohou potenciálně způsobit podráždění pokožky, jsou zázvor a eukalyptus, ačkoli eukalyptus má také antibakteriální, antivirová a antifungální vlastnosti.