Skalpové cvičení ke snížení vypadávání vlasů

Přehled

Skalpové cvičení ke snížení vypadávání vlasů poskytují přirozené, holistické způsoby, jak zlepšit zdraví vašich vlasů a zároveň podpořit růst vlasů. Cvičení nevyžadují drahé vybavení nebo návštěvy lékaře. Cvičení se pohybují od stimulace celé hlavy až po jediný pohyb, který se soustředí na jednotlivé části najednou. Provádění cvičení denně vám může pomoci získat zdravě vypadající vlasovou hlavu, kterou si přejete.

Skleněná relaxace

Skalpové laxity cvičení mohou pomoci snížit vypadávání vlasů uvolněním pokožky hlavy. Skalpové laxity cvičení jsou tak úspěšné při relaxaci pokožky hlavy, jsou doporučovány pro přípravu transplantace vlasů. Udělejte laxitu cvičení kdykoli máte obavy o vypadávání vlasů. Posaďte se na pevnou židli. Zvedněte ruce při otevření rukou. Umístěte ruce na zadní stranu hlavy. Zatlačte prsty dohromady, podle expertů na transplantaci vlasů Hassong a Wong. Nedotýkejte se palců dohromady. Pomalu začněte pohybovat pokožku hlavy nahoru a dolů. Nehýbte prsty. Pokračujte 20krát. Odstraňte ruce. Relaxujte 10 sekund. Toto cvičení opakujte desetkrát.

Boční skalpový manévr

Relaxujte svou pokožku hlavy tím, že podle Hassonga a Wonga uděláte cvičení na bolest hlavy skalpů. Sedněte si v pevném křesle. Umístěte ruce na boky hlavy. Každá dlaň bude nad stejným postranním uchem. Natáhněte prsty, ale nezapojte je. Pomalu začněte pohybovat pokožku hlavy nahoru a dolů. Nehýbte prsty. Pohybujte pokožku hlavy po dobu dvou minut. Odstraňte ruce. Relaxujte 10 sekund. Toto cvičení opakujte desetkrát.

Head Knock Masáž

Masážní pokožka hlavy zvýší krevní oběh vašich vlasových folikulů. To může pomoci zabránit vypadávání vlasů při současném zlepšení celkového zdraví vlasů, tvrdí Holistic Online. Dělejte masáž hlavy, indonéskou techniku. Postavte se svými nohami na ramena. Během tohoto cvičení udržujte uvolněné dýchání. Pomalu spusťte horní část těla ohnutím v pasu. Nechte páteř ohýbat nebo zakřivovat. Ohnout, dokud se vaše hlava nepatří pod úroveň pasu. Udržujte nohy rovně. Ohněte prsty na druhý koleno. Umístěte kloub ukazováčku na pokožku hlavy. Začněte jemně poklepat na pokožku hlavy pomocí kloubu. Pokud je to žádoucí, použijte jiné klouby pro odrůdu. Pokryjte celou pokožku hlavy, včetně oblasti přední, zadní, boční a lalokové. Klepněte na oblast vlasů. Proveďte masáž kloubů po dobu 30 sekund. Zastavte a vraťte tělo do stojící polohy. Relaxujte 10 sekund. Opakujte tuto masáž hlavy při stojícím.

Kruhová masáž

Redukujte ztrátu vlasů prováděním kruhového masážního cvičení. Postavte se svými nohami na ramena. Na pokožku hlavy umístěte dvě kapky vitamínu E nebo rozmarýnového oleje. Pomocí prstů jemně začněte masírovat pokožku hlavy. Začněte na pravé straně skalpu. Pracujte malé části pokožky hlavy současně. Použijte kruhové pohyby. Během prvních tří minut použijte pohyby ve směru hodinových ručiček. Otočte směrem kruhovými pohyby proti směru hodinových ručiček po dobu dalších dvou minut. Ujistěte se, že masírujete celou pokožku hlavy až po vlasovou čáru. Nepoužívejte nehty, protože to poškodí pokožku hlavy. Masírovat pokožku hlavy po dobu pěti minut denně.