Výhody růžové vody

Léčivá nemoc

Podle webové stránky Natural Home Remedies nabízí růže voda řadu zdravotních a kosmetických přínosů, což je důvodem, proč mnoho výrobků na ochranu zdraví a krásy ji obsahuje ve svém seznamu složek. Má příjemnou vůni, díky níž jsou antibakteriální a antiseptické vlastnosti ještě atraktivnější a příjemnější. Rose-Works.com tvrdí, že je to snadné. Udržujte zbytkovou domácí růže v utěsněné nádobě v lednici, aby nedošlo k jejímu poškození. U všech zdravotních problémů se poraďte se svým lékařem před samošetřením.

Splash po koupeli

Pokud máte mírné bolení v krku, udělejte růžový čaj s růžovými lístky. Do šálku s 5 g růžových lístků nalijte přibližně 150 ml vroucí vody. Před pivem nechte okvětní lístky strkat přibližně 30 minut. Pokud jsou květy blízko k produkci osiva, poskytují vysoké množství vitaminu A, vitamínu B3, vitamínu C, vitamínu D a vitamínu E. Jsou také kyselina citrónová, bioflavonoidy, zinek a třísloviny. Řada dalších onemocnění. Někteří lidé tvrdí, že mají úlevu od napětí, vředů, srdečních chorob, infekcí, průjem, poruchy trávení a problémy s oběhem. Pokud váš stav přetrvává, promluvte s lékařem.

Čistič pleti a toner

Rosewater je příjemné zakončení vany nebo sprchy. Chopte růžových lístků a růžových boků. Vložte je do nádoby s destilovanou vodou po dobu přibližně 30 až 45 minut. Kvůli tkanině nebo jemným sítkem. Po vaší lázni rozstřílejte tuto růžovou vodu po celém vašem těle, abyste se uvolnili s příjemnou vůní. Podle webové stránky She Radiance může růžová voda dodat Vaší pokožce zdravou zářivost a nechat ji žhavou a měkkou. Růžová voda je mírná a relaxační, takže ji můžete používat každý den.

Moisturizer

Můžete použít růžovou vodu k vytvoření zdravého, přírodní čistícího prostředku a toneru. Kombinujte jeden šálek růžové vody s 10 kapekmi růžového esenciálního oleje pro čistící prostředek na pokožku, který může napomoci kožnímu zánětu, límcům a vráskám. Aplikujte rýžovou vodu a olejovou čistící látku na obličej nebo tělo, poté opláchněte čistou, vlažnou vodou. Po suchu, spojte šálek růžové vody s 3/4 šálky čarodějnice a přidejte do lahve osm kapek glycerinu. Umístěte uzávěr na láhev a protřepejte, dokud roztok zcela nezmizí. Naneste na kůži bavlněnou kouli.

Vůně

Vaše kůže bude mít prospěch z hydratačního krému s růžovou vodou. Kombinujte několik kapek růžové vody s pravidelným tělovým mlékem. Rosevní voda může být použita na mastnou nebo suchou pokožku a může pomoci zmírnit dermatitidu udržováním rovnováhy pH pokožky. Můžete jej používat každý den pro všestranné záře.

Rosewater má příjemnou přírodní vůni. Kombinujte 1/4 šálku růžové vody s pěti kapkami jasmínového silice a dobře promíchejte. Skladujte směs v uzavřené tmavé skleněné lahvičce, aby byla čerstvá. Vůně je lehká, osvěžující a povzbuzující.