Výkonové programy cvičení

Základy

Výkonová deska je cvičení, které vibruje, když uživatel pracuje. Vibrace prováděné strojem mají aktivovat svaly skrze vlny poslané po celém těle. Výkonnost je vylepšena svalovými kontrakcemi, které se vyskytují 25 až 50 krát za sekundu, hlásí výrobci Power Plate. Výhody používání programů cvičení Power Plate zahrnují snížení celulitidy, lepší krevní oběh a zvýšenou flexibilitu a sílu.

Kardio

Tréneri Power Plate doporučují začátečníkům začít se základním programem, který by se měl provádět asi 25 minut třikrát týdně. Připojte popruhy k přední části zařízení. Zahřejte s úseky cvičení. Stroj nastavte na 30 hertz po dobu 30 sekund při nízkém nastavení zesilovače. Zařízení My3 Power Plate používá toto nastavení jako výchozí. Nastavení lze snížit, pokud se ukáže, že je příliš mnoho vibrací ke spuštění. Položte jedno koleno uprostřed podstavce a přidržte ho na popruzích. Po uplynutí 30 sekund se přepněte na stranu a opakujte na druhé noze. Postavte se za základnu a položte na vibrační základnu jednu patu s prsty nahoru. Uchopte popruhy za rukojeť a držte zadní část rovnou. Hold na 30 sekund a přepněte nohy. Squats s jednou nohou v době s jednou nohou na základně, jak si roztahovat. Poté postavte na základnu oběma nohama, přidržujte popruhy a držte dřep na 30 sekund.

Golfové zahřívání

Poté, co jste si zvykli na vibrační cvičební stroj, můžete začít používat Power Plate k vypalování kalorií pomocí kardio tréninku. Kardio program by měl trvat asi 25 minut. Nejprve použijte cvičení na zahřívání na nízké úrovni, abyste se připravili na intenzivnější cvičení. Stroj nastavte na 35 hertz po dobu 30 sekund při nízké amplitudě. Stojte vedle stroje a položte jednu nohu na základnu. Poskočte s druhou nohou a dolů. Opakujte tři sady s 10 opakováními. Přepněte strany a opakujte. Postavte se za základnu a připevněte popruhy k zadní části základny. Držte popruh v každé ruce a vytažte a uvolněte. Vypněte stroj a zahajte kardio část cvičení. Provádějte krokové kroky na základně zrychlením jednou nohou, následovanou druhou. Klesněte po jedné noze najednou. Rychle přemístěte do náchylné polohy a proveďte sadu koleček, když je stroj stále vypnutý. Vraťte se do kroku a pak do dalšího souboru dřepů. Znovu zapněte stroj a projděte obvod – kroky, dřepy a push-up.

Power Plate může pomoci golfistům, protože způsobuje, že se tělo přizpůsobí, aby udrželo rovnováhu. Stroj nastavte na 30 hertz a 30 ampér po dobu 30 sekund. Proveďte několik protahovacích rutin při vibraci stroje. Postavte se na základnu a překračujte jednu nohu přes druhé koleno, zatímco si přiklopíte a držíte se na přední straně stroje. Držte jej 30 sekund a opakujte na druhé straně. Vydejte se do výpadové polohy jednou nohou na desce. Držte golfový klub v obou rukou a držte ho nad hlavou. Držte krok a pomalu otáčejte ze strany na stranu. Opakujte na druhé noze. Postavte se na talíř a ohněte jedno koleno. Zastavte nohu na zadní straně rovné nohy a otáčejte tělem na stranu po dobu 30 sekund. Opakujte na druhé straně.