Výsledky válečného stravování

Přehled

Dieta Warrior je pravděpodobně zcela odlišná od jakékoli jiné stravy, kterou jste zažili. Tento plán stravy může být použit pro ztrátu tuku a získání svalů a nevyžaduje počítání kalorií ani používání velmi omezujících seznamů jídel. Kromě toho, dieta Warrior nevyžaduje malé, časté pokrmy – ve skutečnosti tuto praxi odráží. Varianta bojovníka naznačuje, že se ve většině dne účastní fáze “podrážení”, po níž následuje večer “fáze přejídání”. Podle oficiálních webových stránek pro dieta Warrior takový plán podporuje optimální hormonální prostředí a zlepšuje produkci energie a spalování tuků.

Zlepšená absorpce bílkovin

Při dietě je často zdůrazňován příjem bílkovin, neboť příjem sacharidů a tuků se často odrazuje. Nicméně mnoho proteinových zdrojů, jako je maso, může být drahé a Mayo Clinic naznačuje, že diety s vysokým obsahem bílkovin mohou způsobit problémy s játry a ledvinami nebo zhoršit stávající problémy. Ori Hofmekler, zakladatel diety Warrior, vysvětluje, že míra absorpce bílkovin dramaticky vzrůstá na tomto nutričním plánu. To znamená, že můžete konzumovat méně bílkovin a stále udržovat nebo zvyšovat libovou hmotu. Hofmekler nicméně uvádí, že některé bílkoviny jsou nezbytné pro udržení dobrého zdraví.

Zlepšený svalový růst

Používá-li se spolu s cvičením, dieta Warrior může pomoci zvýšit rychlost svalového růstu. Důvodem je, že trénink během podceňovací fáze může zvýšit reakci na odolnost proti anabolice nebo svalové reakce. Podle výzkumu z novinového čísla Evropského časopisu o aplikované fyziologii z listopadu 2009 se trénink na půstu podporuje zvýšená odezva genů, které pomáhají budovat svaly. Na základě tohoto výzkumu, provádění odborného výcviku během podvádění a poté konzumace sacharidů a bílkovin během 4 hodin může zlepšit anabolickou reakci na živiny.

Zvýšené denní energetické výdaje

Součástí toho, co činí účinek účinné pro bojovníky, je to, že fáze přejídání vyvolá velký tepelný účinek, což je množství kalorií, které vaše tělo spálí během trávení a vstřebávání jídla. Protože přejímaná fáze zahrnuje konzumaci velkého množství jídla v krátkém časovém období, vaše tělo spálí spoustu kalorií, které tráví toto jídlo. Podle výzkumu z časopisu Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism, listopad 2009, však účinek zvýšeného tepelného účinku neovlivňuje pouze jedno jídlo, ale vede k vyšší denní spotřebě energie ve formě Spálené kalorie během 24 hodin. Zvýšení výdajů na energii vám pomůže zhubnout tím, že vytvoříte kalorický deficit.